Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl NIFTY co to? Nowoczesne i bezpieczne badanie prenatalne dla przyszłych Mam!

NIFTY co to? Nowoczesne i bezpieczne badanie prenatalne dla przyszłych Mam!

Każda przyszła mama chce zadbać o swoje maleństwo najlepiej, jak potrafi. Obecnie dostępne są badania prenatalne, które mogą sprawdzić nieinwazyjnie zdrowie nienarodzonego dziecka. Warto dowiedzieć się co jest test NIFTY, ile kosztuje, gdzie można wykonać badanie i od którego tygodnia ciąży. Czy test NIFTY pro wykonamy również w Warszawie?

Co to NIFTY i na czym polega nieinwazyjny prenatalny test NIFTY?
Test NIFTY cena, wynik, ubezpieczenie
Gdzie zrobić test NIFTY w Polsce?
Test NIFTY Warszawa – badanie, które wybiera wiele przyszłych mam

Co to NIFTY i na czym polega nieinwazyjny prenatalny test NIFTY?

NIFTY co to? Test NIFTY to zaawansowane i nieinwazyjne badanie prenatalne, które polega na analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA) krążącego we krwi przyszłej mamy. Jest to bezpieczna metoda oceny ryzyka wystąpienia genetycznych chorób u płodu, takich jak zespół Downa. Badanie to jest szczególnie polecane dla kobiet w ciąży po 40 roku życia, gdzie ryzyko wystąpienia nieprawidłowości jest wyższe.

Test NIFTY cena, wynik, ubezpieczenie

Cena testu NIFTY w Polsce to około 2300 zł, natomiast wersja rozszerzona – NIFTY pro, kosztuje około 2400 zł. Często laboratoria oferują badania w promocyjnej cenie. Wynik testu NIFTY jest zwykle dostępny w ciągu 5-6 dni, choć maksymalny czas oczekiwania może wynosić do 10 dni. Test NIFTY pro zawiera w cenie również ubezpieczenie wyniku m.in. ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego.

Gdzie zrobić test NIFTY w Polsce?

Gdzie zrobić test NIFTY? Test NIFTY jest dostępny w wielu placówkach medycznych na terenie całej Polski. Przyszłe mamy mogą wykonać badanie w różnych placówkach. Dużo z nich umożliwia pobranie próbki krwi w domu pacjentki przez mobilną pielęgniarkę, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Test NIFTY Warszawa – badanie, które wybiera wiele przyszłych mam

Test NIFTY Warszawa – w stolicy Polski również wykonasz NIFTY! Test jest bardzo popularny wśród przyszłych mam. Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Już na wczesnym etapie możemy poznać ewentualne ryzyko chorób genetycznych u płodu. Badanie ma bardzo wysoką czułość i wiarygodność. Mamy decydują się na NIFTY pro ze względu na bardzo szeroki zakres badanych chorób genetycznych. Spokój w ciąży jest bardzo ważny, można go odzyskać z NIFTY.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin