Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Sprawdź bezpiecznie zdrowie dziecka – test NIFTY Poznań może Ci w tym pomóc

Sprawdź bezpiecznie zdrowie dziecka – test NIFTY Poznań może Ci w tym pomóc

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnych badań prenatalnych. Do wyboru są inwazyjne testy genetyczne z krwi, usg. Warto jednak zastanowić się, które badanie prenatalne jest bezpieczne i wiarygodne, aby mieć pewność co do zdrowia swojego nienarodzonego maluszka. Większość z nieinwazyjnych badań prenatalnych z krwi można wykonać jedynie prywatnie. Test NIFTY Poznań jest badaniem, które warto wykonać. Rozszerzona wersja tego badania – NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres. Sprawdźmy, dlaczego warto wykonać.

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Poznań?
Czy test NIFTY Poznań sprawdzi trisomię 21.?
Test NIFTY Poznań – czułość i wiarygodność badania
Test NIFTY Poznań – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Poznań?

Test NIFTY Poznań dostępny jest dla przyszłych mam już od 10 tygodnia ciąży. Wtedy stężenie cffDNA jest odpowiednie do wykonania testu. Do badania pobierana jest jedynie próbka krwi przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie. Dzięki temu test NIFTY jest w 100% bezpieczny.

Czy test NIFTY Poznań sprawdzi trisomię 21.?

Tak, test NIFTY Poznań sprawdzi ryzyko trisomii 21. oraz wielu innych chorób genetycznych. Test NIFTY pro oferuje ponad 99% dokładność w wykrywaniu ryzyka zespołu Downa. Jest to bardzo ważne dla kobiet, które zdecydowały się na późniejsze macierzyństwo. Już ciąża po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania badania NIFTY. Pamiętajmy, że wraz z wiekiem mamy rośnie ryzyko chorób u płodu.

Test NIFTY Poznań – czułość i wiarygodność badania

Badanie wyróżnia się wysoką czułością, jak już wcześniej wspomnieliśmy. Oprócz tego test NIFTY Poznań, wersja pro – w cenie testu zawiera także ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego oraz sprawdzenie płci dziecka. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że badanie wykonano już 10 000 000 racy na świecie.

Test NIFTY Poznań – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Wybór testu NIFTY pro w Poznaniu to decyzja o zapewnieniu sobie najszerszego zakresu badań. Test ten pro analizuje aż 94 różne choroby genetyczne. Jest to inwestycja w spokój i bezpieczeństwo przyszłej mamy oraz zdrowie jej dziecka. Nieinwazyjne badania prenatalne z krwi możemy wykonać na terenie całej Polski. Warto sprawdzić placówki i nie zwlekać z decyzją!

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin