Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Sprawdź, kiedy warto wykonać Test NIFTY Pro

Sprawdź, kiedy warto wykonać Test NIFTY Pro

Test nifty pro – czy warto go zrobić, Test nifty pro – jak są zalety, Test nifty pro – co zawiera cena badania, Test nifty pro – kiedy otrzymam wynik

Badania prenatalne służą wykrywaniu chorób genetycznych nawet na bardzo wczesnym etapie rozwoju płodu. Test NIFTY Pro to bezpieczne, nieinwazyjne badanie genetyczne, które pozwala na sprawdzenie stanu zdrowia dziecka i podjęcie dalszych kroków w celu zapewnienia jego prawidłowego rozwoju.

Test nifty pro – czy warto go zrobić?
Test nifty pro – jak są zalety?
Test nifty pro – co zawiera cena badania?
Test nifty pro – kiedy otrzymam wynik?

Test NIFTY Pro – czy warto go zrobić?

Test NIFTY Pro służy ocenie pozakomórkowego DNA płodu pod kątem występowania mutacji genetycznych odpowiedzialnych za szereg chorób, w tym zespołu Downa, zespołu Edwardsa, zespołu Pataua i innych. Warto go więc wykonać, aby na jak najwcześniejszym etapie ciąży wykluczyć występowanie u dziecka chorób genetycznych. Nie muszą przy tym istnieć szczególne wskazania do wykonania testu i może go przeprowadzić każda ciężarna chcąca upewnić się co do stanu zdrowia swojego dziecka. Skuteczność wykrywania nieprawidłowości u płodu wynosi ponad 99%, a możliwość wyniku fałszywie pozytywnego jest znikoma i jest to niecałe 0,05%.

Test NIFTY Pro – jakie są zalety?

Badanie jest w pełni bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla nienarodzonego dziecka i polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi z żyły odłokciowej. Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać, nie jest nawet wymagane bycie na czczo. Pobrana próbka krwi jest gruntownie badana w laboratorium, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sekwencjonowania. Dodatkową zaletą testu jest to, że pozwala on również na pewne ustalenie płci dziecka. Badanie może zostać przeprowadzone już od 10. tygodnia ciąży, a na tym etapie poznanie płci z wyniku badania USG jest mało prawdopodobne.

Test NIFTY Pro – co zawiera cena badania?

Test NIFTY cena zawiera analizę pobranego materiału pod względem możliwości wystąpienia aż 94 różnych chorób. Cena obejmuje także pobranie próbki w jednej z 200 autoryzowanych placówek laboratoryjnych dostępnych na terenie całego kraju albo w domu pacjenta, po uprzednim telefonicznym umówieniu pielęgniarki, która może pobrać próbkę krwi w dowolnym terminie, zarówno w tygodniu jak i w niedziele. Ponadto, w razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, w cenę wliczona jest również konsultacja lekarska z lekarzem genetykiem. Dodatkowo badanie jest ubezpieczone i zapewnione jest odszkodowanie w razie wyniku fałszywie negatywnego oraz zwrot kosztów dalszych badań diagnostycznych, w razie konieczności ich wykonania.

Test NIFTY Pro – kiedy otrzymam wynik?

Test NIFTY Pro można wykonać w placówce laboratoryjnej albo w domu pacjentki. Wyniki badania są dostępne szybko, bo już po około 10 dniach roboczych od dostarczenia próbki krwi do laboratorium. Transport do laboratorium może trwać maksymalnie 1-2 dni robocze.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin