Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Katowice: kto powinien wykonać badanie?

Test NIFTY Katowice: kto powinien wykonać badanie?

Test NIFTY Katowice to nowoczesne rozwiązanie dla przyszłych mam. Nieinwazyjne badanie prenatalne NIFTY sprawdzi ryzyko chorób genetycznych u płodu z wysoką dokładnością. Jest to bezpieczna i dokładna metoda przesiewowej diagnostyki prenatalnej. Badanie wolnego DNA płodu, takie jak NIFTY może przynieść spokój przyszłej mamie. Dla kogo przeznaczony jest test NIFTY, jakie przynosi korzyści oraz jakie nieprawidłowości jest w stanie zidentyfikować?

Test NIFTY Katowice – dla kogo badanie?
Test NIFTY Katowice – zalety
Test NIFTY Katowice – zakres badania
Test NIFTY Katowice – ceny testów NIPT

Test NIFTY Katowice – dla kogo badanie?

Test NIFTY zalecany jest szczególnie dla kobiet w ciąży po 35 roku życia. Wiek mamy jest jednym ze wskazań do wykonania badania NIFTY. Wraz z wiekiem mamy rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu. Historia chorób genetycznych w rodzinie lub w poprzednich ciążach, jest również wskazaniem do wykonania badania NIFTY. Test NIFTY Katowice – przyszłe mamy mogą wykonać badanie także w innych miastach w Polsce. Test jest również wartościowy również dla tych, którzy chcą uzyskać większą pewność co do zdrowia genetycznego dziecka.

Test NIFTY Katowice – zalety

Główną zaletą testu NIFTY jest jego nieinwazyjność i bezpieczeństwo. Badanie polega na pobraniu próbki krwi przyszłej mamy. Nie ma tutaj żadnego ryzyka, które występuje przy wykonaniu inwazyjnych testów prenatalnych. Kolejna zaletą badania jest jego wysoka czułość. Dla trisomii 21. Test NIFTY pro ma czułość ponad 99%. Przyszłe mamy mogą także sprawdzić płeć dziecka na życzenie. Wynik testu NIFTY dostępny jest dość szybko, do 10 dni. Zwykle dostępny jest już po 5 – 6 dniach.

Test NIFTY Katowice – zakres badania

Test NIFTY Katowice oferuje szeroki zakres, sprawdzając nie tylko najczęściej występujące trisomie chromosomów, ale również inne, rzadsze nieprawidłowości genetyczne. Możliwości testu obejmują także wykrywanie niektórych wad genetycznych, które mogą wpływać na rozwój płodu. Test NIFTY pro analizuje 102 nieprawidłowości i sprawdza płeć dziecka na życzenie. Dzięki zaawansowanej technologii sekwencjonowania, test NIFTY jest jednym z najbardziej kompleksowych narzędzi dostępnych na rynku prenatalnym.

Test NIFTY Katowice – ceny testów NIPT

Ceny testu NIFTY w Katowicach mogą różnić się w zależności od placówki i rodzaju wykonanego badania. Zazwyczaj koszt badania wynosi od 1800 zł do 3000 zł. Warto sprawdzić zdrowie maluszka jeszcze przed narodzinami. Test NIFTY przyszłe mamy mogą wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Dostępność testu umożliwia łatwy dostęp do zaawansowanej i przesiewowej diagnostyki, co jest nieocenione dla przyszłych rodziców.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin