Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY – na czym polega jego sukces?

Test NIFTY – na czym polega jego sukces?

 Do kiedy można zrobić test NIFTY, Jakie są opinie pacjentek o teście NIFTY, Jakie są zalety testu NIFTY, Ile razy można zrobić test NIFTY

Na przestrzeni ostatnich lat dużym zainteresowaniem cieszą się testy NIFTY. Tysiące kobiet, które wykonały test gorąco poleca go przyszłym mamą. Czy jest to chwilowy trend czy też są szczególne powody, dla których przyszłe mamy decydują się na wykonywanie tego testu?

Do kiedy można zrobić test NIFTY?
Jakie są opinie pacjentek o teście NIFTY?
Jakie są zalety testu NIFTY?
Ile razy można zrobić test NIFTY?

Do kiedy można zrobić test NIFTY?

Zalecenia lekarskie dokładnie przewidują w jakim okresie czasu można przeprowadzić test Nifty. 10 tydzień ciąży jest wskazany do wykonania takiego badania po raz pierwszy, natomiast 25 tydzień ciąży jest ostatnim terminem, w którym placówka medyczna podejmie się wykonania testu. Okres oczekiwania na wynik testu wynosi 10 dni, jednak często w rzeczywistości trwa on około 4-5 dni. Wynik testu NIFTY wydawany jest tylko i wyłącznie przez osobę do tego uprawnioną, najczęściej jest to diagnosta laboratoryjny.

Jakie są opinie pacjentek o teście NIFTY?

Z opinii wygłaszanych przez pacjentki, które zdecydowały się poddać testowi NIFTY jasno wynika, iż najważniejsza kwestia na którą zwracają uwagę to odczuwany spokój. Duża wrażliwość testu oraz niedługi okres oczekiwania na wynik przyczyniają się do znacznej redukcji stresu u kobiet w ciąży. Kobiety wskazują, że w porównaniu do innych testów, tylko test NIFTY faktycznie jest w stanie wpłynąć na ich komfort psychiczny i ostatecznie rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości. Pacjentki chwalą także, iż przed zabiegiem są dokładnie instruowane na temat procesu przeprowadzania testu, a w trakcie jego przeprowadzania nie odczuwają dyskomfortu.

Jakie są zalety testu NIFTY?

Duża popularność i zaufanie jakim obdarzyły test NIFTY Pro kobiety ma swoje źródło w kilku aspektach. Po pierwsze test odznacza się wczesną wykrywalnością z uwagi na fakt, że można go wykonać w pierwszym trymestrze ciąży. Jego skuteczność została potwierdzona na kilkutysięcznych próbach i wartości procentowe wiarygodności testu wynoszą 99%. Test jest nieinwazyjny, w celu jego przeprowadzenia wystarczy 10 ml próbki krwi obwodowej matki, co z kolei stanowi brak ryzyka poronienia czy zakażenia.

Ile razy można zrobić test NIFTY?

Ze względu na swoją wysoką skuteczność w wykrywalności nie ma potrzeby przeprowadzać takiego testu więcej niż raz. Wyniki są wiarygodne, niemal 100 procentowe i jasno określają z jakimi wadami można mieć w konkretnym przypadku do czynienia

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin