Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków – badanie prenatalne bezpieczne dla dziecka

Test NIFTY Pruszków – badanie prenatalne bezpieczne dla dziecka

Ciąża to czas pełen radości, ale i obaw o zdrowie dziecka. Współczesne badania prenatalne oferują nieinwazyjne sprawdzenie zdrowia maluszka, już od 10 tygodnia ciąży. Test NIFTY Pruszków to badanie wolnego płodowego DNA. Wykonanie testu NIFTY nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Badanie pozwoli przyszłej mamie odzyskać spokój w ciąży. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz wykonanie badania na świecie już 10 000 000 razy. Na czym polega test NIFTY i jakie daje możliwości?

Czy test NIFTY Pruszków to prosty test z krwi?
Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi płeć dziecka na życzenie?
Czy test NIFTY Pruszków to najdokładniejsze badanie prenatalne?
Test NIFTY Pruszków – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Czy test NIFTY Pruszków to prosty test z krwi?

Test NIFTY Pruszków jest badaniem prenatalnym z krwi. Próbką do badania jest jedynie krew przyszłej mamy. Może być pobrana na miejscu w placówce lub w domu, korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej. To udogodnienie może być dodatkowo płatne, więc warto dopytać o szczegóły. Test NIFTY analizuje wolne płodowe DNA (cffDNA), które znajduje się w osoczu i surowicy kobiety w ciąży. Badanie jest nieinwazyjne i warte uwagi, w porównaniu z inwazyjnym testami prenatalnymi np. amniopunkcją.

Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi płeć dziecka na życzenie?

Standardowy test NIFTY w swoim zakresie nie umożliwia sprawdzenia płci dziecka. Rozszerzona wersja badania – NIFTY pro w cenie, na życzenie rodziców określi płeć dziecka. Badanie zawiera także ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Nie wszystkie testy NIPT posiadają takie opcje, tym bardziej ubezpieczenia wyniku. Przy wybieraniu laboratorium, warto dokładnie zapoznać się z ofertą i dopytać także, czy wszystkie udogodnienia zawarte są już w cenie badania.

Czy test NIFTY Pruszków to najdokładniejsze badanie prenatalne?

Test NIFTY Pruszków, konkretnie NIFTY pro  jest uważany za jedno z najdokładniejszych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Jego dokładność w wykrywaniu trisomii 21 (zespół Downa) wynosi ponad 99%. Oprócz zespołu Downa, test NIFTY pro analizuje również inne trisomie, nieprawidłowości chromosomów płci oraz liczne mikrodelecje i mikroduplikacje. Łącznie zakres testu obejmuje 94 choroby genetyczne. Jest to najszersze genetyczne badanie prenatalne. Cena testu NIFTY pro sięga około dwóch tysięcy złotych.

Test NIFTY Pruszków – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Test NIFTY w Pruszkowie cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych mam. Badanie NIFTY wykonamy również w innych miastach. Badanie ma wiele zalet m.in. dokładność, szeroki zakres, poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, możliwość wczesnego określenia płci dziecka oraz zawarte w cenie badania ubezpieczenie wyniku to elementy, które dodatkowo przemawiają za wyborem testu NIFTY pro.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin