Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków dla pewności przyszłych rodziców

Test NIFTY Pruszków dla pewności przyszłych rodziców

Każda przyszła mama martwi się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Badania prenatalne umożliwiają ocenę ryzyka chorób genetycznych u płodu. Test NIFTY Pruszków to nieinwazyjne badanie prenatalne, które można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Nieinwazyjne test prenatalne z krwi są często wybierane przez przyszłe mamy. Wykonanie takiego badania nie wiąże się z żadnym ryzykiem zarówno dla mamy oraz jej nienarodzonego dziecka. Co sprawia, że test NIFTY w Pruszkowie jest tak cenny dla przyszłych rodziców?

Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi płeć dziecka?
Ile chorób analizuje test NIFTY Pruszków?
Czy test NIFTY Pruszków ma wysoką czułość?
Czy test NIFTY Pruszków to bezpieczne badanie prenatalne?

Czy test NIFTY Pruszków sprawdzi płeć dziecka?

Jedną z dodatkowych możliwości, jakie oferuje test NIFTY pro – jest określenie płci dziecka. Opcja ta jest dostępna na życzenie rodziców. Oprócz tego NIFTY pro zawiera ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego. Dlatego warto sprawdzać dokładnie oferty badań. Test NIFTY Pruszków różnić się będzie od NIFTY pro.

Ile chorób analizuje test NIFTY Pruszków?

Test NIFTY pro Pruszków wyróżnia się szerokim zakresem sprawdzanych chorób genetycznych, aż 94. W zakres wchodzą także trzy często pojawiające się trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Dla ciąży bliźniaczej zakres jest inny, obejmuje trisomie 21., 13., 18. Próbką do badania może być pobrana na miejscu w placówce lub podczas wizyty pielęgniarki domowej. Badanie NIFTY jest jednym z najbardziej kompleksowych testów prenatalnych dostępnych na rynku.

Czy test NIFTY Pruszków ma wysoką czułość?

Test NIFTY Pruszków, a szczególnie NIFTY pro ma bardzo wysoką czułość dla trisomii 21. Jest to ponad 99%. Dlatego tak wiele mam decyduje się na wykonanie tego badania na zespół Downa w  ciąży. Do badania pobierana jest próbka krwi przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie. Wykonując badanie, mamy mogą spokojnie oczekiwać na przyjście maluszka na świat.

Czy test NIFTY Pruszków to bezpieczne badanie prenatalne?

Tak, test NIFTY Pruszków to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne. Wykonanie testu nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji. Są także kobiety, które nie mogą wykonać badań inwazyjnych, jest to wskazanie do wykonania testu NIFTY. Jest to bezpieczny sposób na uzyskanie cennych informacji o zdrowiu dziecka, nie narażając przy tym ani matki, ani płodu.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin