Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – nowoczesne podejście do badań prenatalnych

Test NIFTY Warszawa – nowoczesne podejście do badań prenatalnych

Test NIFTY Warszawa to jedno z najnowocześniejszych badań prenatalnych. Dzięki niemu przyszli rodzice mogą nieinwazyjnie i bezpiecznie sprawdzić zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Badanie NIFTY ma wiele zalet, warto poznać kilka z nich. Test NIFTY, a szczególnie wersja pro jest w 100 bezpieczny i 99% dokładny. Bada duża ilość chorób genetycznych, aż 94. Sprawdźmy od którego tygodnia ciąży możemy wykonać test NIFTY i dlaczego warto go wykonać?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi trisomię 21.?
Test NIFTY Warszawa – czułość i wiarygodność badania
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Od którego tygodnia ciąży można wykonać nieinwazyjny test NIFTY Warszawa?

Nieinwazyjny test prenatalny NIFTY jest dostępny dla przyszłych mam już od 10 tygodnia ciąży. Test NIFTY Warszawa można wykonać w różnych placówkach na terenie miasta. Gdzie zrobić test NIFTY poza Warszawą? Bardzo duża ilość placówek w Polsce oferuje wykonanie tego badania. Informacje można sprawdzić w internecie, biorąc pod uwagę lokalizację.

Czy test NIFTY Warszawa sprawdzi trisomię 21.?

Tak, test NIFTY Warszawa, zwłaszcza NIFTY pro skuteczny w wykrywaniu ryzyka trisomii 21, czyli zespołu Downa. Dokładność to 99%, a bezpieczeństwo 100%. Ponieważ wiek mamy zwiększa ryzyko wad genetycznych u płodu, ciążą po 35 roku życia jest wskazaniem do wykonania NIFTY.  Oczywiście każda przyszła mama, która martwi się o zdrowie maluszka może wykonać badanie.

Test NIFTY Warszawa – czułość i wiarygodność badania

Test NIFTY pro Warszawa wyróżnia się na tle innych badań prenatalnych swoją wysoką czułością i wiarygodnością. Analizuje on aż 94 różne choroby genetyczne, w tym 6 trisomii, 4 choroby nieprawidłowości liczby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Dzięki temu przyszłe mamy mogą być pewne, że otrzymają wiarygodny wynik testu NIFTY.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Wybór testu NIFTY pro w Warszawie to decyzja, która daje przyszłym rodzicom nie tylko spokój, ale również pewność. Wykonanie badania nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych badań np. amniopunkcji. Badanie w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku oraz ewentualne określenie płci dziecka, na życzenie. Test NIFTY Warszawa zapewni rodzicom kompleksowe informacje i zdrowiu ich dziecka.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin