Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – test prenatalny z krwi dla przyszłych mam

Test NIFTY Warszawa – test prenatalny z krwi dla przyszłych mam

Obecna technologia umożliwia wykonanie nieinwazyjnych badań prenatalnych z bardzo wysoką czułością. Przyszłe mamy mogą wybrać badanie prenatalne, które będzie dla nich najbardziej odpowiednie. Test NIFTY Warszawa jest prenatalnym badaniem genetycznym. Analizując wolne płodowe DNA, w sposób całkowicie nieinwazyjny oceni ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Warto zastanowić się nad wykonaniem testu NIFTY, ze względu na możliwości tego badania.

Test NIFTY Warszawa – ile chorób bada NIFTY pro?
Czy istnieje możliwość skorzystania z promocji na test NIFTY Warszawa?
Dlaczego test NIFTY Warszawa jest bezpiecznym badaniem?
Czy test NIFTY Warszawa jest godny polecenia?

Test NIFTY Warszawa – ile chorób bada NIFTY pro?

Test NIFTY pro Warszawa bada aż 94 choroby genetyczne. Standardowa wersja NIFTY sprawdza mniejszą ilość chorób. Nie ma również w cenie zawartego ubezpieczenia. NIFTY pro sprawdzi także płeć dziecka. Badanie to sprawdza 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje.

Czy istnieje możliwość skorzystania z promocji na test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa kosztuje około 2300 zł. Zdarza się, że laboratoria oferują badanie w promocyjnej cenie. Warto wtedy zwrócić uwagę, czy promocyjne badanie to faktycznie test, który chcemy wykonać. Niektóre placówki umożliwiają także skorzystanie z usługi pielęgniarki mobilnej w celu pobrania próbki. To korzysta opcja dla mam, które nie czują się najlepiej lub mają oddaloną od siebie placówkę.

Dlaczego test NIFTY Warszawa jest bezpiecznym badaniem?

Test NIFTY Warszawa to bezpieczne badanie prenatalne. Próbką do badania jest tylko krew pobrana od przyszłej mamy. Analizie w teście podlega cffDNA. Nie ma tutaj konieczności narażania się na inwazyjne procedury, jak w przypadki inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji. NIFTY nie niesie ryzyka poronienia.

Czy test NIFTY Warszawa jest godny polecenia?

Test NIFTY jest jednym z najbardziej polecanych badań prenatalnych na świecie. Jego wysoka dokładność, bezpieczeństwo i szeroki zakres analizy sprawiają, że jest to cenna opcja dla przyszłych mam. Możliwość sprawdzenia płci dziecka oraz ubezpieczenie wyniku to dodatkowe korzyści, które przemawiają za wyborem testu NIFTY pro. Test NIFTY pro w Warszawie to nieocenione narzędzie dla przyszłych rodziców. Sprawdźmy zdrowie dziecka jeszcze przed narodzinami.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin