Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NITFY – nowoczesność i bezpieczeństwo

Test NITFY – nowoczesność i bezpieczeństwo

Test nifty pro – czy warto go zrobić, Test nifty pro – jak są zalety, Test nifty pro – co zawiera cena badania, Test nifty pro – kiedy otrzymam wynik

Test nifty to jeden z najnowszych sposobów na zbadanie DNA płodu. To w pełni nieinwazyjna metoda pozwalająca poznać dokładne informacje, co do stanu materiału genetycznego nienarodzonego jeszcze dziecka.

Test nifty pro – czy warto go zrobić?
Test nifty pro – jakie są zalety?
Test nifty pro – co zawiera cena badania?
Test nifty pro – kiedy otrzymam wynik?

Test nifty pro – czy warto go zrobić?

Test NIFTY to skrót od pełnej angielskiej nazwy Non-Invasive Fetal Trisomy Test. Oznacza to, że badanie jest zupełnie nieinwazyjne, a co za tym idzie w 100% bezpieczne dla płodu. Wymaga jedynie pobrania krwi matki. Test ten daje niemal pewną gwarancję prawidłowych wyników. To sposób na zapewnienie sobie spokoju podczas całej ciąży. Test NIFTY Pro można bowiem wykonać już od 10. tygodnia ciąży. To badanie stanowi jedno z bardziej wartościowych odkryć współczesnej medycyny.

Test nifty pro – jakie są zalety

Istnieje wiele powodów, dla których warto wykonać test NIFTY Pro. Przede wszystkim jest to proces zupełnie bezpieczny dla dziecka. Podczas badania nie grozi nawet najmniejsze ryzyko uszkodzenia płodu. Ponadto, test cechuje się wiarygodnością na poziomie 99%. Tyle wynosi zdolność testu NIFTY Pro do wykrywania chorób. Za pomocą badania można zbadać bardzo dużo możliwych wad genetycznych płodu. Do najczęstszych należą trisomie, wywołujące między innymi zespół Downa, zespół Patau oraz zespół Edwardsa. Test wykrywa także nieprawidłowości w chromosomach płci, skutkujące zespołem Klinefeltera oraz zespołem Turnera. W badaniu możliwe jest również określenie aż 84 mikrodelecji oraz mikroduplikacji wywołujących mniej znane choroby.

Test nifty pro – co zawiera cena badania?

Test NIFTY Pro niestety nie jest refundowany, więc jego koszty muszą pokryć rodzice. Wynoszą one około 2000-2500 zł. Cena badania obejmuje pobranie krwi matki, wyizolowanie z niej materiału genetycznego dziecka oraz jego dokładną analizę. Test NIFTY Pro to jedyne jak do tej pory badanie, które oferuje również ubezpieczenie w przypadku, gdy pomimo korzystnego wyniku, urodzone dziecko będzie chore. Ubezpieczenie to wynosi do 210 000 zł i w przypadku testu NIFTY cena je obejmuje.

Test nifty pro – kiedy otrzymam wynik?

Wyniki testu NITFY Pro dostępne są bardzo szybko. Matka otrzyma je już w przeciągu 10-14 dni od dnia pobrania krwi. To zatem jedno z najszybszych dostępnych obecnie badań prenantalnych.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin