Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie NIFTY PRO – w jakich okolicznościach należy je wykonać?

Badanie NIFTY PRO – w jakich okolicznościach należy je wykonać?

Badanie NIFTY PRO jest polecane dla każdej kobiety w ciąży, jednak w szczególności w określonych przypadkach. Niestety, w ramach NFZ nie można liczyć na refundację, a koszty analizy ponoszone są z własnej kieszeni. Mimo tego badanie cieszy się ogromną popularnością, pozwala poznać stan zdrowia dziecka i co ważne, jest całkowicie nieinwazyjne.

Jak wygląda badanie prenatalne w 1 trymestrze ciąży – badanie NIFTY pro?
Zagrożenia ciąży po 35 roku życia – jakie korzyści daje wykonanie NIFTY pro?
Co oznacza prawidłowy wynik NIFTY pro?
Co oznacza nieprawidłowy wynik testu NIFTY Pro?

Jak wygląda badanie prenatalne w 1 trymestrze ciąży – badanie NIFTY PRO?

Badanie NIFTY PRO jest bezpieczne i pozbawione stresu. Ciężarna musi umówić się telefonicznie lub drogą online na termin pobrania próbki. Badanie wygląda jak morfologia – pobierana jest próbka ok. 5 ml krwi żylnej. Próbka jest transportowana dla laboratorium BGI, które zajmuje się wykonywaniem analizy – po 10 dniach roboczych od dnia dostarczenia próbki, wynik NIFTY PRO można odebrać.

Zagrożenia ciąży po 35 roku życia – jakie korzyści daje wykonanie NIFTY PRO?

U kobiet po 35 roku życia istnieje zwiększone ryzyko wad genetycznych płodu, z tego też powodu ciężarne w tym wieku powinny zostać otoczone specjalną opieką. Mogą korzystać z badań prenatalnych bezpłatnych w ramach NFZ, jednak są one mniej wiarygodne i niższej jakości. Badanie NIFTY pozwala na wykonanie wiarygodnej analizy, przy czym nie powoduje ono zbędnego stresu związanego np. z obawą poronienia, jest alternatywą dla badań inwazyjnych.

Co oznacza prawidłowy wynik NIFTY PRO?

Prawidłowy wynik NIFTY PRO to powód do radości. Oznacza to, że z wiarygodnością sięgającą nawet 99,9% można stwierdzić, iż dziecko jest zdrowe. Każda kobieta wykonująca badanie NIFTY chciałaby zobaczyć właśnie taki wynik. Nie można jednak mylić wyniku prawidłowego z pozytywnym, który ma całkiem odwrotne znaczenie.

Co oznacza nieprawidłowy wynik testu NIFTY PRO?

Nieprawidłowy wynik NIFTY PRO określany jest jako wynik pozytywny. Wskazuje on zwiększone ryzyko pojawienia się choroby genetycznej, w opisie wyniku znajduje się informacja, co to za choroba. NIFTY PRO posiada ubezpieczenie wyniku na wypadek, gdyby wprowadził przyszłych rodziców w błąd i wskazał ryzyko choroby, a dziecko urodziłoby się zdrowe.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin