Badanie NIFTY w Braniewie - gdzie można je wykonać? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Badanie NIFTY w Braniewie – gdzie można je wykonać?

Badanie NIFTY w Braniewie – gdzie można je wykonać?

Badanie NIFTY to analiza prenatalna, która wyróżnia się brakiem inwazyjności oraz wysoką wiarygodnością wyniku. Stanowi alternatywę dla badań prenatalnych inwazyjnych. NIFTY PRO to oferta skierowana do przyszłych rodziców, którzy obawiają się zaburzeń genetycznych dziecka, chcą je wcześnie zdiagnozować lub wykluczyć.

Test NIFTY pro – jakie placówki w Braniewie wykonują badanie wolnego płodowego DNA?
NIFTY test w Braniewie – jak przygotować się do badania?
Ile minimlanie potrzeba wolnego płodowego DNA do badania NIFTY pro?
Opinie o teście NIFTY pro w Braniewie – co szczególnie cenią sobie przyszli rodzice?

Test NIFTY PRO – jakie placówki w Braniewie wykonują badanie wolnego płodowego DNA?

NIFTY test Braniewo można wykonać w laboratoriach genetycznych – autoryzowaną placówką NIFTY jest laboratorium przy ul. Żeromskiego 14a. Konieczne jest wcześniejsze umówienie się na termin pobrania próbki drogą telefoniczną. Oczywiście wybór określonego laboratorium zależy już od przyszłych rodziców, jednak warto wybierać sprawdzone i polecane miejsca.

NIFTY test w Braniewie – jak przygotować się do badania?

Badanie NIFTY analizuje wolne DNA płodowe, które można wykryć w krwi ciężarnej już od 10 tygodnia ciąży. Nie ma potrzeby szczególnego przygotowania do badania – ciężarna nie musi być nawet na czczo. Ważne, by przyszła na pobranie z pozytywnym nastawieniem i będzie miała przy sobie coś słodkiego lub wodę na wypadek gorszego samopoczucia po badaniu.

Ile minimalnie potrzeba wolnego płodowego DNA do badania NIFTY PRO?

Do wykonania badania NIFTY oraz NIFTY PRO wcale nie trzeba wiele wolnego płodowego DNA. Odpowiednia ilość materiału genetycznego znajduje się w około 10 ml krwi żylnej – taka ilość w zupełności wystarczy, jest to mniej więcej tyle samo, co przy standardowej morfologii. Urządzenia wykonujące badania są na tyle czułe, że wyizolują wolne płodowe DNA z tej niewielkiej próbki.

Opinie o teście NIFTY PRO w Braniewie – co szczególnie cenią sobie przyszli rodzice?

NIFTY PRO opinie dotyczące placówki w Braniewie są pozytywne – rodzice cenią sobie możliwość wykonania badania w autoryzowanym laboratorium, mając pewność wysokiej jakości analizy wykorzystującej nowoczesne techniki. Dużym plusem jest pewny i wiarygodny wynik testu NIFTY pro, a do tego możliwość umówienia dogodnego terminu pobrania próbek.


NIFTY pro

x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 157 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626