Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie NIFTY w Łodzi – gdzie można je wykonywać?

Badanie NIFTY w Łodzi – gdzie można je wykonywać?

Badanie NIFTY to najbardziej czuła i dokładna diagnostyka prenatalna dostępna na rynku. Jest całkowicie bezpieczna dla matki i dziecka, wymaga pobrania próbki krwi od ciężarnej, z której wyodrębnia się wolne płodowe DNA. Test NIFTY Łódź to oferta skierowana dla przyszłych rodziców z samego miasta, jak i jego okolicy.

Czy warto robić badania NIFTY w Łodzi?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Łodzi?
Jakie wady wykrywa NIFTY w Łodzi?
Gdzie w Łodzi można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY w Łodzi?

Test NIFTY warto zawsze wykonywać, bez względu na to, w jakim mieście będzie znajdowało się laboratorium. Test NIFTY Łódź ma wysoką jakość jeśli jest wykonywany w laboratorium autoryzowanym. Dzięki temu można mieć pewność, że wynik jest w pełni wiarygodny. Test NIFTY cena w autoryzowanych placówkach obejmuje koszty kompleksowo, nie ma wówczas żadnych dodatkowych opłat.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Łodzi?

Badania wolnego płodowego DNA wymagają skomplikowanej analizy, której nie da się wykonać z dnia na dzień. Z tego też powodu wynik NIFTY PRO jest dostępny po 6-10 dniach roboczych naliczanych od dnia pobrania próbki do analizy. Czas wykonania badania może zależeć od wielu czynników jak choćby ilość zleceń laboratorium.

Jakie wady wykrywa NIFTY w Łodzi?

Test NIFTY oraz test NIFTY PRO zapewniają wykrywanie nawet 94 schorzeń genetycznych u dziecka po 10 tygodniu ciąży. Badanie wykrywa trisomie, nieprawidłową ilość chromosomów płci oraz mikrodelecje lub mikroduplikacje. Możliwe jest również określenie płci dziecka. Badanie NIFTY cena obejmuje bezpłatną konsultację z lekarzem genetykiem, która może rozwiać ewentualne wątpliwości rodziców.

Gdzie w Łodzi można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Test NIFTY PRO można wykonywać w Łodzi w placówkach autoryzowanych, które specjalizują się w badaniu cffDNA. Laboratorium autoryzowane testu NIFTY pro – wymagane jest wcześniejsze umówienie na pobranie materiału do badania. W cenie badania oferowana jest ponadto możliwość pobrania próbki od pacjentki w warunkach domowych – dotyczy to w szczególności kobiet, które nie są mobilne z powodów zdrowotnych.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin