Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Badanie NIFTY w Warszawie – gdzie można je wykonać?

Badanie NIFTY w Warszawie – gdzie można je wykonać?

Test NIFTY Warszawa jest nowoczesnym badaniem, na które decyduje się coraz większa ilość par oczekujących potomstwa. Wiarygodność badania sięga 99,9% i jest ono od lat wykonywane na całym świecie. Co ważne, Badania wolnego płodowego DNA w wersji PRO zapewniają ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie pozytywnego.

Czy warto robić badania NIFTY w Warszawie?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Warszawie?
Jakie wady wykrywa NIFTY w Warszawie?
Gdzie w Warszawie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY w Warszawie?

Test NIFTY Warszawa jest wart wykonania – badanie NIFTY jest bezpieczne i dlatego może stanowić alternatywę dla badań inwazyjnych. Jest wysoce wiarygodne, a ubezpieczenie wyniku w wersji PRO to dodatkowe potwierdzenie jakości analizy. Wolne płodowe DNA może wiele powiedzieć na temat zdrowia nienarodzonego dziecka, dlatego z pewnością warto wykonać badanie NIFTY.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Warszawie?

NIFTY test wymaga przeprowadzenia skomplikowanej analizy, podczas której bada się wolne płodowe DNA obecne w krwi ciężarnej (cffDNA). Z tego też powodu nie da się przeprowadzić badania od ręki. Na wynik testu NIFTY i NIFTY PRO należy czekać od 6 do 10 dni roboczych, przy czym czas ten naliczany jest od momentu, kiedy próbka trafi do analizy. Do czasu oczekiwania nie są wliczane dni wolne od pracy.

Jakie wady wykrywa NIFTY w Warszawie?

Każde badanie NIFTY obejmuje taki sam zakres – bada materiał genetyczny pod kątem występowania aż 94 różnorodnych schorzeń. Jest to Zespół Turnera, Zespół Downa, Zespół Levy-Shanske’go czy Holoprosencefalia 1 i 6. Całkowity zakres badania można sprawdzić przed wykonaniem analizy w wybranym laboratorum. Na życzenie rodziców test NIFTY określa również płeć dziecka.

Gdzie w Warszawie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Badanie NIFTY cena jest pewna wówczas, kiedy do analizy zostaną wybrane autoryzowane laboratoria. W Warszawie wszystkie placówki zapewniają możliwość rejestracji na badania przez 6 dni w tygodniu, a cena badania jest zawsze kompletna, bez ukrytych dopłat.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin