Test NIFTY - ile się czeka na wynik? ❤❤ SZYBKI wynik | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Test NIFTY – ile się czeka na wynik?

Test NIFTY – ile się czeka na wynik?

Na wynik testu NIFTY pro czeka się do 10 dni od momentu dotarcia próbki do laboratorium. To jest maksymalny czas oczekiwania, często wynik testu NIFTY pro jest dostępny szybciej, nawet w 5 dni roboczych. Dowiedz się więcej, ile trwa badanie NIFTY pro.

nifty pro wolne terminy na dziśSpis treści:

  1. Test NIFTY – ile czeka się na wynik?
  2. Ile trwa transport próbki do laboratorium BGI?
  3. Ile trwa analiza próbki?
  4. Ile czeka się na umówienie badania NIFTY pro?

Test NIFTY – ile się czeka na wynik?

test nifty ile sie czeka na wynikWyniki testu NIFTY pro dostępny są do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. To jest maksymalny czas oczekiwania, często na wynik testu NIFTY pro czeka się krócej (kilka dni roboczych). Wynik badania jest dostępny on-line w Panelu Klienta na stronie internetowej, dlatego jest dostępny od razu, bez konieczności czekania na przesyłkę dokumentu czy wizytę w placówce. Wynik pobrany z panelu jest jest podpisywany elektronicznie i jest oryginałem.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami, w których pojawia się informacja o czasie oczekiwania na wynik testu NIFTY pro:

Polecam wszystkim! Własnie przed chwila otrzymałam wynik – minęly 4 dni robocze! Jestem bardzo mile zaskoczona. Juz znam plec dziecka oraz jestem spokojna, bo mójj synek jest zdrowy. Cala procedura przebiegla bardzo sprawnie, otrzrymalam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pelen profesjonalizm. Dziekuje bardzo! – Kinga, 24.02.2020 r. ⭐⭐⭐⭐⭐

Test NIFTY to test który ukoi twoje nerwy w przeciągu pięciu dni otrzymałam wyniki. Może cena nie jest niska ale WARTO  – K.  Monika – 7.02.2020 r. ⭐⭐⭐⭐⭐

Czytaj więcej opinii o NIFTY pro

 Szybki wynik

  • Szybki wynik do 10 dni roboczych (jest to maksymalny czas, często wynik jest dostępny szybciej).
  • Gotowy wynik jest od razu udostępniany on-line, bez konieczności odbioru w placówce. Zobacz wynik
  • Badanie dostępne już od 10 tygodnia ciąży.
  • Szybkie terminy badań, nawet na ten sam dzień. Umów termin teraz
  • Jest dostępny w całej Polsce w placówkach medycznych i w domu – pobranie próbki jest w cenie badania.

test nifty wyniki

Ile trwa transport próbki do laboratorium BGI?

Transport próbki do laboratorium BGI jest szybki i trwa 1-2 dni robocze – tyle, ile przesyłka próbki do laboratorium w Polsce. Próbka jest dostarcza specjalną przesyłką medyczną o pilnym terminie doręczenia.

Zobacz więcej: Transport próbki do laboratorium – jak dbamy o bezpieczeństwo?

Ile trwa analiza próbki?

Analizy trwają do 10 dni roboczych, od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Czytaj więcej o metodzie badania

Ile czeka się na umówienie badania NIFTY pro?

Terminy badania NIFTY pro w całej Polsce umawiamy szybko, nawet z dnia na dzień. Na badanie mogą Państwo umówić się zarówno w autoryzowanej placówce, jak i w domu przez formularz online oraz telefonicznie, pod numerem tel. 533 090 626.

Umów badanie NIFTY pro

Ile trwa badanie NIFTY pro? Podsumowując – na badanie można umówić się nawet w jeden dzień, wynik dostępny jest maksymalnie do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium, a transport próbki trwa 1-2 dni robocze. Samo badanie (pobranie krwi), czyli wizyta w przychodni lub wizyta domowa trwa zwykle do 20 minut.

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Aktualizacja: 20 sierpnia 2020 r.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 127 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626