Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Jak przyszła mama może uniknąć wizyty w gabinecie?

Jak przyszła mama może uniknąć wizyty w gabinecie?

Test nifty - jak go wykonać bez wychodzenia z domu, Jak przygotowa się do testu nifty, Jaka jest cena testu nifty, Co daje wynik testu NIFTY

Wiele przyszłych matek boi się tradycyjnych badań prenatalnych, choć są świadome, że dzięki nim mogą przygotować się na ewentualne wady genetyczne lub inne choroby dziecka. U podstaw tego lęku stoi kilka przyczyn.

Po pierwsze, amniopunkcja wzbudza słuszne obawy o zdrowie noszonego w łonie dziecka. Po drugie, podczas jego przeprowadzania ciężko mówić o prywatności i intymności, której każda kobieta pragnie w okresie ciąży. Po trzecie, wizyta u ginekologa zdolnego do wykonania testu może wymagać zarezerwowania sobie sporego kawałka dnia, na co nie każda mama może sobie pozwolić.

Nie oznacza to jednak, że trzeba stawiać na szali wiedzę o zdrowiu nienarodzonego jeszcze dziecka.. Istnieje już rozwiązanie, sprawdzone przez ponad 5 milionów matek na całym świecie. Jest to test NIFTY pro – czyli najszerszy pod względem zakresu badań nieinwazyjny test prenatalny NIPT – oparty na analizie wolnego płodowego DNA, cffDNA.

Test nifty – jak go wykonać bez wychodzenia z domu?
Jak przygotować się do testu nifty?
Jaka jest cena testu nifty?
Co daje wynik testu NIFTY?

Test NIFTY- jak go wykonać bez wychodzenia z domu?

Każda przyszła mama może wykonać test NIFTY w domowym zaciszu, z dala od gabinetów i sal zabiegowych. Test NIFTY pro jest bardzo podobny do badań morfologicznych, stąd prostota jego przeprowadzenia.

Wystarczy zamówić w laboratorium domową wizytę pielęgniarki, która pobierze Twoją krew, pomoże wypełnić dokumenty i przekaże próbki bezpośrednio do laboratorium. I to wszystko!

Dzięki temu przyszła mama nie musi wybierać się w męczącą podróż do przychodni – oszczędzając czas i nerwy związane z rejestracją w placówce służby zdrowia. Wyniki otrzyma zaś przez internet – kolejny plus testu NIFTY pro. Jeżeli chodzi o test NIFTY pro wyniki również można odebrać bez wychodzenia z domu, on-line.

W przypadku testu NIFTY opinie świadczą o tym, jak ważne jest dla Mam poczucie bezpieczeństwa i komfort wykonania badania.

Jak przygotować się do testu NIFTY?

Przed podjęciem testu NIFTY w domu, przyszła mama nie musi podejmować wyjątkowych przygotowań.Wystarczy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, aby rozrzedzić nieco krew. Żadnego bycia na czczo! Żadnego unikania wybranych produktów!

Jaka jest cena testu NIFTY?

Test NIFTY pro kosztuje niespełna 2 397 PLN – a wizyta domowa pielęgniarki kosztuje absolutnie nic! W przypadku testu NIFTY cena zawiera także ubezpieczenie wyniku czy refundację badań prenatalnych diagnostycznych w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego).

Co daje wynik testu NIFTY?

Matka, która wykona test NIFTY pro, będzie mogła wykluczyć (lub potwierdzić) u swojego dziecka aż 94 zaburzenia rozwojowe, głównie wywołane przez mikrodelecje/mikroduplikacje genów, trisomie (nadmiar chromosomu) czy problemy z chromosomami płci.

Wiedząc, czy dziecku będzie coś dolegać w przyszłości, rodzice uzyskują nie tylko spokój, ale i czas na przygotowanie się na przyjście na świat nowego człowieka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin