Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Jaka jest cena badania NIFTY PRO?

Jaka jest cena badania NIFTY PRO?

Test NIFTY Pro - czym cena testu różni się od innych podobnych badań, Nifty pro i jego cena, a test harmony, Cena testu nifty a cena testu sanco, Test nifty pro - jego cena na tle innych testów NIPT

Test NIFTY PRO to nowoczesne badanie prenatalne, które jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla matki i nienarodzonego dziecka. Test nifty pro cena wcale nie jest wygórowana biorąc pod uwagę zakres badania, dlatego warto się na nie zdecydować. Jest polecane zarówno dla całkiem zdrowych rodziców, jak i tych, którzy są w grupie ryzyka.

Test NIFTY Pro – czym cena testu różni się od innych podobnych badań?
Nifty pro i jego cena, a test harmony
Cena testu nifty a cena testu sanco
Test nifty pro – jego cena na tle innych testów NIPT

Test NIFTY PRO – czym cena testu różni się od innych podobnych badań?

Cena testu NIFTY PRO jest wyższa od podobnych badań prenatalnych czy choćby testu NIFTY. Jest to jedyne nieinwazyjne badanie prenatalne z ubezpieczeniem wyniku w przypadku uzyskania wyniku tzw. fałszywie dodatniego. Zakres badania jest szeroki i wymaga zastosowania nowoczesnych metod analizy, z tego też wynika wyższa cena badania.

Zobacz też: Nowoczesne badanie prenatalne z krwi – test NIFTY pro

NIFTY PRO i jego cena, a test HARMONY

Badania prenatalne NIFTY PRO oraz test HARMONY są do siebie podobne, a cena obu badań jest zbliżona. NIFTY PRO posiada ubezpieczenie w przypadku wyniku fałszywie dodatniego, czego nie znajdziemy wybierając test HARMONY. Dodatkowo test NIFTY PRO analizuje cały genom, a HARMONY wybrane chromosomy płodu. Z tego też powodu warto dołożyć 100-200 złotych i zdecydować się na NIFTY PRO.

Cena testu NIFTY a cena testu SANCO

Test NIFTY PRO cena jest bardzo podobna do ceny testu SANCO. Badanie NIFTY PRO ma nieco szerszy zakres, ubezpieczenie wyniku oraz bardzo dobre rekomendacje lekarzy genetyków. Jednocześnie za badanie NIFTY PRO należy zapłacić 100-200 złotych mniej niż za analizę SANCO, dlatego też przy podobnej jakości badania raczej nie trzeba przepłacać.

Test NIFTY PRO – jego cena na tle innych testów NIPT

Przesiewowe badania prenatalne określane skrótem NIPT oferują szeroki zakres różnego rodzaju analiz genetycznych, a cena takich badań kształtuje się na podobnym poziomie 2000-3000 złotych. Na ich tle test NIFTY PRO wyróżnia się szerokim zakresem wykonywanej analizy w stosunkowo niskiej cenie. Skuteczność badania jest bardzo wysoka, dlatego też wynik jest ubezpieczony jako jedyny spośród testów NIPT, co jest dodatkowym atutem.

Więcej: Badanie Nifty pro – jaki ma zakres i jaka jest cena?

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin