Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Nieinwazyjny test prenatalny

Nieinwazyjny test prenatalny

Badanie Nifty i nieprawidłowości, jakie wykrywa, Jaka jest metoda badania NIFTY, Badanie NIFTY w pakiecie z innymi badaniami, Kiedy najlepiej zdecydować się na badanie nifty

Oczekiwanie dziecka jest niezwykłym czasem w życiu każdego rodzica. Szczególnie ważne zatem jest zadbanie o zdrowie małego człowieka już na poziomie prenatalnym, aby w razie możliwości podjąć leczenie już w czasie życia płodowego.

Badanie Nifty i nieprawidłowości, jakie wykrywa
Jaka jest metoda badania NIFTY?
Badanie NIFTY w pakiecie z innymi badaniami
Kiedy najlepiej zdecydować się na badanie nifty?

Badanie Nifty i nieprawidłowości, jakie wykrywa?

Nifty jest nowoczesnym badaniem, które można wykonać już na poziomie prenatalnym. Dodatkowo jest ono bardzo bezpieczne zarówno dla matki jak i dziecka. Pozwala bardzo wcześnie wykryć różne choroby płodu. W przeciwieństwie do znanych badań nie stwarza zagrożenia poronienia lub uszczerbku na zdrowiu dziecka. Dzięki badaniu Nifty można wykryć takie choroby trisomiczne jak zespół Downa, zespół Edwardsa czy zespół Patau.

Jaka jest metoda badania NIFTY?

Badanie polega na pobraniu próbki krwi matki dziecka. Zawarte w niej DNA płodu zostaje poddane szczegółowej analizie. Dzięki temu można w bardzo dokładny sposób określić stan zdrowia dziecka. Wyniki są dostępne nawet po kilku dniach od pobrania próbki. Test NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży.

Badanie NIFTY w pakiecie z innymi badaniami

Różne placówki medyczne oferują przyszłym mamom szereg badań prenatalnych. Jednak wiele z nich jest dosyć inwazyjna jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka. Oprócz badania Nifty dostępne jest USG płodu czy badania biochemiczne krwi matki. Są one również bezinwazyjne, niestety nie dają takiej pewności jak Nifty.
Z kolei biopsja komórki czy amniopunkcja stwarza ryzyko poronienia lub uszkodzenia płodu. Dlatego warto skorzystać z badania, które daje nam gwarancję najdokładniejszego wyniku z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa dziecka.

Kiedy najlepiej zdecydować się na badanie nifty?

Badanie Nifty można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Szczególnie zalecane jest kobietom, u których występuje ciąża mnoga, w ciągu ostatniego półrocza matce została przetoczona krew lub przeszczepiono narządy. Także warto rozważyć Nifty w przypadku, kiedy tradycyjnie znane nam badania nie są zalecane np. przez przodujące łożysko, ryzyko poronienia, choroby zakaźne (HIV, HBC, itp.), ciąża powyżej 35 lat lub do zapłodnienia doszło metodą in vitro.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin