Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Katowice – najważniejsze informacje

Test NIFTY Katowice – najważniejsze informacje

Każda ciężarna ma możliwość wykonania testu NIFTY. Test ten zalecany jest zwłaszcza kobietom z podwyższonym ryzykiem wystąpienia chorób genetycznych. Zaleca się, aby wykonać go w 10-24 tygodniu ciąży. Testy NIFTY są również ogólnodostępne dla ciężarnych mieszkających w Katowicach.

Jaki jest czas umówienia się na test NIFTY w Katowicach?
Test NIFTY Katowice – o czym informuje wynik badania NIFTY?
Test NIFTY Katowice – czy badanie prenatalne jest bezpieczne?
Test NIFTY Katowice – jaki jest czas oczekiwania na wynik testu NIFTY?

Jaki jest czas umówienia się na test NIFTY w Katowicach?

Aby kobieta w ciąży mogła wykonać test NIFTY Katowice, wizyta powinna być poprzedzona umówieniem się na wizytę. Kobiety mają możliwość dokonania rejestracji online natychmiast po wejściu na odpowiednią stronę internetową. Umówić się można również za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Ciężarne mogą bez problemu dodzwonić się pod numery, które umożliwiają dokonanie zapisu na test NIFTY.

Test NIFTY Katowice — o czym informuje wynik badania NIFTY?

Dzięki wykonaniu testu NIFTY kobieta ciężarna już w pierwszych miesiącach ciąży otrzyma informacje na temat ewentualnego wystąpienia u płodu zaburzeń genetyczny. Wyniki testu będą trafne w 99%. Najczęściej kobiety decydują się na wykrycie trisomii w chromosomach:

– 13 – Zespół Patau,

-18 – Zespół Edwardsa oraz

– 21 – Zespół Downa.

Za pośrednictwem tego testu prenatalnego można wykryć również szereg innych wad genetycznych. Dotyczy on również neuploidii chromosomów płci oraz zespołów delecji lub duplikacji.

Test NIFTY Katowice — czy badanie prenatalne jest bezpieczne?

Badanie prenatalne w Katowicach, jak i innych miasta w Polsce jest w pełni bezpieczne i bezbolesne. Laboratoria zapewniają zachowanie wszelkich procedur bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymany wynik testu zapewni kobiecie spokój. Kobieta może również zbadać za pomocą tego testu obecność w jej krwi wolnych fragmentów DNA.

Test NIFTY Katowice — jaki jest czas oczekiwania na wynik testu NIFTY?

Czas oczekiwania badanych na wyniki testu NIFTY w Katowicach zazwyczaj trwa maksymalnie 10 dni roboczych. Nie rzadko zdaża się tak, że dostęp do wyniku kobiety uzyskują już w ciągu 5 lub 6 dni. Dzięki możliwości podglądu wyników na stronie internetowej kobiety mogą odczytać rezultaty badania natychmiast po otrzymaniu informacji o dostępie do nich.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin