Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pomaga wykryć wady letalne

Test NIFTY pomaga wykryć wady letalne

Test NIFTY pomaga wykryć wady letalne

Wady letalne to różnego rodzaju nieprawidłowości w rozwoju płodu wynikające przede wszystkim z czynników genetycznych. Zazwyczaj uniemożliwiają one prawidłowe wykształcenie większości układów i narządów co skutkuje śmiercią w łonie matki lub tuż po urodzeniu. Wady letalne można diagnozować już na poziomie ciąży. W tym celu wykorzystuje się nie tylko klasyczne badanie USG, ale także echokardiografię i specjalistyczne badania genetyczne. Celem tych ostatnich jest zdiagnozowanie i zlokalizowanie konkretnych nieprawidłowości występujących w DNA płodu, które odpowiedzialne są za występowanie wad letalnych. Taką diagnozę pozwala przeprowadzić badanie NIFTY oraz NIFTY PRO będące najszerszym możliwym testem prenatalnym. 

Jakie wady letalne bada test NIFTY Pro?
Wady letalne a inne testy NIPT – jaki jest zakres badania?
Cena NIFTY pro a badania w kierunku wad letalnych
Gwarancja wad letalnych wykrytych badanie NIFTY Pro

Jakie wady letalne bada test NIFTY Pro?

Badanie NIFTY PRO pozwala oszacować ryzyko wystąpienia u dziecka 84 mikroduplikacji, 6 trisomii oraz 4 chorób związanych z nieprawidłowościami chromosomów płci, a w tym także m.in. Zespół Edwardsa.

Wady letalne a inne testy NIPT – jaki jest zakres badania?

Badanie NIFTY należy do grup testów NIPT, czyli nieinwazyjnych testów, które w przeciwieństwie do amniopunkcji są wykonywane na próbce DNA dziecka obecnego w krwi ciężarnej. Można je wykonać już na wczesnym etapie ciąży, bo już od 10 jej tygodnia. Cechuje je bardzo wysoka czułość oraz duża liczba badanych chorób. Prawdopodobieństwo uzyskania wyniku fałszywie dodatniego wynosi zaledwie 0,05 %. Test ten został przeprowadzony już 6 mln razy na całym świecie. Badanie NIFTY Pro obejmuje szeroki zakres badanych chorób, ponieważ jest w stanie wyryć aż 94.

Cena NIFTY pro a badania w kierunku wad letalnych

Badanie NIFTY pro to jedyne badanie z serii NIPT, które objęte jest wysokim ubezpieczeniem w razie wystąpienia wyniku fałszywie negatywnego. Cena testu NIFTY wynosi 2397 zł i jest to ostateczna kwota bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Gwarancja wad letalnych wykrytych badanie NIFTY Pro

Otrzymany wynik badania NIFTY Pro daje 99,9 % pewności, że jest poprawny. Jako jedyny test objęty ubezpieczeniem daje możliwość otrzymania wysokiego odszkodowania w razie wystąpienia wyniku fałszywie ujemnego. Test jest gwarancją wykrycia wad letalnych u płodu. 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin