Test Nifty pro a zespół Edwardsa | Test NIFTY pro Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test Nifty pro a zespół Edwardsa

Test Nifty pro a zespół Edwardsa

Test Nifty pro a zespół Edwardsa

Zespół Edwardsa jest jedną z tych chorób, które można wykryć przy pomocy specjalistycznych testów genetycznych. Jednym z nich, z całą pewnością jest test Nifty Pro, który jak nic innego pozwala wykryć nieprawidłowości. Takie testy polecane są wszystkim planującym dziecko lub kobietom w ciąży. Badanie jest przystępne i pozwala wykryć nie tylko zespół Edwardsa, ale także inne choroby, takie jak na przykład zespół Downa.

Zespół Edwardsa badany testem NIFTY Pro
Pewność wykrycia trisomii 18 badaniem NIFTY z czego wynika?
Cena testu NIPT – czy zależy od tego czy badanie wykrywa zespół Edwardsa?
Czy zakres testu NIFTY pro będzie poszerzany w nadchodzącym czasie?

Zespół Edwardsa badany testem NIFTY Pro

Testy Nifty Pro są bardzo dokładne co, z całą pewnością sprawia, że interesuje się nimi tak wiele osób. Jest to więc doskonały pomysł dla osób, które planują powiększenie rodziny i bardzo zależy im na tym, aby wszystko było bezpieczne i sprawdzone. Badanie dodatkowo nie jest bolesne i w 100% jest bezpieczne.

Pewność wykrycia trisomii 18 badaniem NIFTY – z czego wynika?

Pewność, że test Nifty Pro wykryje trisomię 18 wynika z tego, że jest to test niezwykle czuły i dopasowany. W związku z tym istnieje dokładna możliwość przebadania wszystkich genów w taki sposób, aby kompleksowo wykryć wszystkie choroby. Testy Nifty Pro opierają się na analizie genów, co dodatkowo świadczy o ich skuteczności.

Cena testu NIPT – czy zależy od tego czy badanie wykrywa zespół Edwardsa?

Zamiast kierować się ceną testu NIPT, najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do laboratorium, które doskonale zna się na rzeczy i przede wszystkim posiada spore doświadczenie. Tylko dzięki temu można mieć pewność, że zespół Edwardsa faktycznie zostanie prawidłowo wykryty. Cena przecież w żadnym stopniu nie świadczy o jakości usługi.

Czy zakres testu NIFTY pro będzie poszerzany w nadchodzącym czasie?

Test NIFTY pro jest bardzo szczegółowy i tym samym pozwala na wykrycie wielu różnych chorób genetycznych, a badanych genów w rzeczy samej jest naprawdę sporo! Warto jednak wiedzieć czy zakres testów będzie poszerzany i wszystko wskazuje na to, że tak. Dzięki temu zgłaszające się osoby, będą miały jeszcze większe możliwości dokładnego przebadania się genetycznie.


Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.92 / 5.00 110 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626