Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY pro Test NIFTY – opinie

Test NIFTY – opinie

testdna opinie

Od 20 lat bardzo dbamy o to, żeby nasi Pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość. Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych Pacjentów i podnosić jakość naszych usług.

Spis treści:

test nifty opinie

Opinie o testDNA

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych Pacjentek i podnosić jakość naszych usług.

Jeśli chcesz, możesz też dodać swoją opinię na naszym profilu na Facebooku tutaj: www.facebook.com/testDNApolska.

Zachęcamy też do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety poniżej (czas wypełniania ankiety wynosi około 2 minuty):

Ankieta o badaniu NIFTY pro

  1. Skąd dowiedziała się Pani o teście NIFTY pro?

  2. Co sprawiło, że zdecydowała się Pani, na zlecenie badania w naszym laboratorium?

  3. Jak trafiła Pani do nas?

  4. Czy jest Pani zadowolona z przeprowadzenia badania? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  5. Czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  6. Czy jest Pani zadowolona z wizyty w placówce? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku badania z wizytą w placówce

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  7. Czy jest Pani zadowolona z wizyty domowej? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku wykonywania badania z wizytą domową

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  8. Czy poleci Pani nas znajomym? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:

  Uzasadnienie:

  9. Która forma płatności byłaby dla Pani bardziej wygodna:

  Uzasadnienie:

  10. Dodatkowe uwagi

  zgoda0

  11. Jeżeli życzy sobie Pani kontaktu z naszej strony w celu odpowiedzi
  na zgłoszone uwagi, prosimy o pozostawienie adresu e-mail:

  „To już kolejny test NIFTY pro, który wykonywałam w laboratorium testDNA i kolejny raz to była dobra decyzja. Całe badanie przebiegło sprawnie, wynik dostałam przed czasem, na szczęście jest wszystko w porządku. Dziękuję”

  Martyna
  15.07.2024 r.
  .

  Pani Martyno, dziękujemy za zaufanie i za wybór naszego laboratorium. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Polecam, wynik dostałam w 4 dni. Przemiłe panie konsultantki, całe badanie przebiegło sprawnie i bezproblemowo.”

  O.W.
  26.06.2024 r.
  .

  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „W dniu 07.05.2024 byłam na pobraniu krwi do badania Nifty Pro w placówce z którą współpracujecie i którą mi wskazaliście, Łódź, ul. Kniaziewicza 20A, klinika in vitro Gravita. Sytuacja której tam doświadczyłam nie należała do profesjonalnych. Pomijam to że lekarz chyba starał się być śmieszny a tak naprawdę był obraźliwy (na pytanie gdzie pracuję stwierdził że jestem złodziejem skoro w banku przyrównując to do nazistów), nie wydawał się być dobrze poinformowany o tym ile należy czekać na wyniki badania (3 tygodnie) i że trzęsły się mu ręce przy pobieraniu krwi, ogólnie samo pobranie nie należało do przyjemnych, i była to wyłącznie kwestia tego jak lekarz wykonał badanie. Natomiast co najbardziej mnie uderzyło w kontekście tego że współpracujecie z tą placówką to to że lekarz stwierdził że całe to badanie to oszustwo tak samo jak miejsce w którym pracuję. Tak więc drogie Test DNA, zastanówcie się czy na pewno chcecie współpracować z taką placówką która w zasadzie robi wam antyreklamę. Jak na badanie które kosztuje niebagatelne 2000zł uważam tę sytuację za skandaliczną i jednak spodziewałabym się bardziej profesjonalnego traktowania jako pacjentka.Co do całej reszty nie mam zastrzeżeń, pani na infolinii sprawnie ogarnęła temat umówienia badania a wyniki były dostępne w przeciągu 6 dni kalendarzowych.Ze względu na zaistniałą sytuację uważam że 3 gwiazdki i tak są na wyrost.”

  Kasia
  28.05.2024 r.
  .

  Pani Kasiu, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Każda informacja zwrotna ze strony pacjentów jest dla nas niezwykle ważna, dlatego, że pozwala nam od razu zareagować i podnosić jakość naszych usług.

  Cieszę się również, że udało nam się w tej sprawie porozmawiać telefonicznie i mam nadzieję wyjaśnić całą tą sytuację. Równocześnie chciałabym się jeszcze raz odnieść do sytuacji w gabinecie lekarskim, o którym Pani pisze.

  Po otrzymaniu informacji od Pani od razu skontaktowaliśmy się z lekarzem, który szczerze był zaniepokojony tym zdarzeniem i szczerze przeprosił za swoje zachowanie. Absolutnie nie miał złych intencji, a wszystkie wypowiedziane słowa miały mieć formę żartu, tak aby rozluźnić atmosferę. Jak to jednak bywa, nie zawsze to co jest śmieszne dla kogoś będzie śmieszne dla drugiego człowieka, szczególnie w tak stresującym momencie jak pobranie krwi do badania w placówce medycznej. Obiecał ze swojej strony również, że tego typu sytuacja już się więcej nie powtórzy. Podziękował za kontakt z naszej strony i zwrócenie uwagi – dla niego jest to również ważna rzecz, ponieważ do tej pory nie otrzymywał takich informacji. Na koniec zaproponował, że sam się z Panią skontaktuje i przeprosi.

  Pani Kasiu, jeszcze raz dziękujemy, że napisała nam Pani o swoich odczuciach, to bardzo ważne, bo dla nas liczy się nie tylko prawidłowe wykonanie badania, ale też komfort naszych pacjentek. Równocześnie cieszymy się, że była Pani zadowolona z obsługi Pacjenta na naszej infolinii. Staramy się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie. Życzymy Pani spokojnego czasu oczekiwania na pojawienie się maluszka, pełnego radości i wolnego od wszelkich trosk.

  testDNA

  „Profesjonalne zaopiekowanie od pierwszego kontaktu: wpierw bardzo merytoryczne i empatyczne doradztwo, a od momentu decyzji na badanie bardzo sprawne, klarowne i proste przeprowadzenie przez cały proces. Zdecydowaliśmy się na test - i jedyne czego żałujemy, to że nie zdecydowaliśmy się na to wcześniej. Wyniki otrzymaliśmy już po tygodniu! Polecamy 🙂”

  Ola
  20.05.2024 r.
  .

  Pani Olu, dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

  testDNA

  „To już drugi raz korzystamy z testu. Nasze maleństwo narodzi się dzięki metodzie invitro. Wiedząc ile trzeba przejść aby mieć dzieciątko nie mogłam uspokoić umysłu i najszybciej jak tylko można umówiliśmy się na test. Pani Daria która szybciutko umówiła mnie, podała również kompleksowe informacje co do wszystkich możliwych testów genetycznych. Czułam się zatroszczona od samego początku rozmowy online. Test zrobiłam we wtorek, wynik przyszedł w poniedziałek czyli po 4 dniach roboczych. Od razu kamień spadł mi z serca. Jasny i klarowny wynik mówi sam za siebie. Teraz można się cieszyć drugą wywalczoną ciążą. I tego też życzę wszystkim przyszłym mamom. Dziękuję. Jestem na zawsze wdzięczna zespołowi testDNA.”

  Kasia
  6.05.2024 r.
  .

  Pani Kasiu, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie.

  testDNA

  „Zdecydowałam się na badanie po ocenie USG płodu: brak kości nosowej. Wyniki przyszły 5 dnia od dostarczenia próbki do laboratorium. Wynik wykluczył wady genetyczne. Spokój jaki umożliwia badanie jest nieoceniony.”

  Agnieszka
  28.03.2024 r.
  .

  Pani Agnieszko, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Na badanie zdecydowaliśmy się z mężem po otrzymaniu wyników pappa (t21 - ryzyko pośrednie). Bardzo się stresowałam, więc z badaniem decyzja była prosta. Krew oddałam w poniedziałek, w piątek popołudniu otrzymałam dobre wyniki, dzięki którym odzyskałam spokój. Obsługa na infolinii, informacje otrzymane na maila i szybkość uzyskania wyników oceniam bardzo, bardzo dobrze. Polecam to badanie wszystkim przyszłym mamom!”

  Magda
  19.02.2024 r.
  .

  Pani Magdo, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA

  „Bardzo polecam rezerwację on-line. Wizyta domowa pielęgniarki mobilnej przebiegła bardzo sprawnie. Szybka realizacja i wynik.”

  Magdalena
  13.02.2024 r.
  .

  Pani Magdaleno, dziękujemy i pozdrawiamy.

  testDNA

  „Zdecydowałam się na badanie po dobrym usg, a złym wyniku testu pappa. Pobranie krwi w środę 31.01 o 15, wynik 06.02 po 15, wiec bardzo szybko.”

  Ewelina
  13.02.2024 r.
  .

  Dziękujemy Pani Ewelino i pozdrawiamy serdecznie.

  testDNA

  „Test zrobiłam po fatalnym wyniku testu Pappa, który wykazał bardzo wysokie ryzyko wady letalnej. Krew została pobrana w czwartek, wynik otrzymałam już we wtorek. Teraz mogę w spokoju oczekiwać zdrowego dziecka😀. Kontakt z konsultantami i obsługa na 6. Bardzo polecam zamiast tego koszmarnego nieporozumienia jakim jest test Pappa.”

  Test DNA
  7.02.2024 r.
  .

  Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie

  testDNA
  A Ty jak oceniasz testDNA?
   
   
  Strona 1 z 28:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   

  Test NIFTY pro – opinie o testDNA w Google i na Facebooku

  nifty opinie testdna

   

  .opinie facebook sprawdź opinie w google

   

  jak wybrać nifty

   

  Możesz sprawdzić najczęściej zadawane pytania
  Ile kosztuje test NIFTY pro?

  Całkowity koszt testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, ubezpieczenie, konsultację wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem. Opłatę za badanie można rozłożyć na raty. Więcej…

  Co bada test NIFTY?
  Test NIFTY określa ryzyko wystąpienia:

   • Trzech najczęstszych wad chromosomowych tj. Zespołu Downa, Zespołu Edwardsa oraz Zespołu Patau, trisomii 9, 16, 22
   • Aneuploidii chromosomów płci: monosomia X (zespół Turnera), XXY (zespół Klinefeltera ), XXX, XYY
   • Zespołu mikrodelecji: 5p (zespół kociego krzyku), 1p36, 2q33.1, zespołu Jacobsena (11q23), zespołu DiGeorge’a 2 (10p14-p13), zespołu Van der Woude (1q32.2), zespołu Pradera-Williego/Angelmana (15q11.2).
  Czy test NIFTY to jest to samo co test PAPPA?

  Nie, NIFTY pro jest badaniem genetycznym i bada DNA dziecka, nie czynniki wskazujące na możliwość wystąpienia trisomii. Test NIFTY podobnie jak test Pappa jest przesiewowym badaniem prenatalnym określającym ryzyko wystąpienia jednej z trisomii, jednak NIFTY pro ma znacznie szerszy zakres badanych chorób (94, w tym mikrodelecje i mikroduplikacje). Czułość testu NIFTY jest zdecydowanie wyższa i wynosi ponad 99% dla trisomii 21., a w przypadku testu Pappa jest to 90%.

  Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

  Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Amniopunkcja wiąże się z ryzykiem powikłań takich jak poronienie, tymczasem NIFTY pro jest badaniem wykonywanym z krwi matki, jest więc zupełnie bezpieczny.

  Ile czeka się na wynik badania?

  Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium. Jest to maksymalny czas, często wynik jest szybciej, nawet w 5-6 dni. Transport trwa zwykle 1-2 dni robocze. Czytaj więcej o transporcie

  To jest maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej.

  zobacz więcej pytań

  test nifty pro forum


  4.9/5 - (73 głosów / głosy)

  Mapa

  Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
  Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

  Umów wizytę domową
  CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

  ostrzezenie nifty

  Zarezerwuj termin