Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – bezpieczne i skuteczne badanie prenatalne

Test NIFTY Warszawa – bezpieczne i skuteczne badanie prenatalne

Dla wielu przyszłych mam wybór odpowiedniego badania prenatalnego stanowi kluczowy krok w zapewnieniu spokojnej ciąży. Coraz więcej przyszłych mam decyduje się na test NIFTY Warszawa. To nowoczesne i nieinwazyjne badanie z krwi, które pozwala ocenić ryzyko wystąpienia u dziecka wad genetycznych. Dlaczego test NIFTY Warszawa jest tak chętnie wybierany?

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Warszawa
Test NIFTY Warszawa – najszersze badanie prenatalne
Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Warszawa?
Test NIFTY Warszawa – wynik badania i cena

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Warszawa

Test NIFTY Warszawa to często wybierany NIPT. Szczególnie rozszerzona wersja badania ma bardzo szeroki zakres. Bada aż 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Jego niewątpliwą zaletą jest brak inwazyjności. Jest to po prostu badanie z krwi, które możemy wykonać w wielu miejscach w stolicy oraz na terenie całej Polski. Dzięki wykonaniu NIFTY przyszłe mamy mogą uniknąć stresu związanego z bardziej inwazyjnymi procedurami.

Test NIFTY Warszawa – najszersze badanie prenatalne

Wśród dostępnych testów NIPT, NIFTY pro wyróżnia się najszerszym zakresem badań. Zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego w cenie oraz bada bardzo szeroki zakres chorób genetycznych. To przede wszystkim sprawia, że przyszłe mamy tak chętnie wybierają NIFTY jako niezawodny i kompleksowy test prenatalny.

Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Warszawa?

Dokładność i wiarygodność to kluczowe cechy każdego badania prenatalnego. W przypadku testu NIFTY pro Warszawa czułość dla zespołu Downa wynosi ponad 99%. Co więcej, wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz fakt, że na całym świecie test NIFTY przeprowadzono już 10 mln razy. Oznacza to, że przyszłe mamy mogą w pełni zaufać wynikom badania.

Test NIFTY Warszawa – wynik badania i cena

Wysoka jakość i wiarygodność testu idzie w parze z szybkim otrzymywaniem wyników. Dla testu NIFTY wynik jest dostępny w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych, chociaż zwykle pacjentki otrzymują go już po 5-6 dniach. Jeśli chodzi o cenę testu NIFTY – to około 2300 zł, natomiast za bardziej zaawansowany NIFTY pro przyszłe mamy zapłacą 2400 zł. Wybór testu NIFTY w Warszawie to decyzja, która gwarantuje przyszłym mamom spokojne i bezpieczne oczekiwanie na narodziny dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin