Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa: innowacyjny i bezpieczny test prenatalny

Test NIFTY Warszawa: innowacyjny i bezpieczny test prenatalny

Test NIFTY Warszawa – nieinwazyjne badanie prenatalne. W mieście dostępne są różne miejsca, które oferują możliwość wykonania badania NIFTY. NIFTY sprawdzi ryzyko chorób genetycznych u płodu, już na wczesnym etapie ciąży. Warto zaznaczyć, że badanie jest bezpieczne i nie wiąże się z ryzykiem poronienia, jak w przypadku inwazyjnych testów prenatalnych. Jakie są korzyści płynące z wykonania testu NIFTY i jego bezpieczeństwo oraz wskazania do wykonania badania?

Test NIFTY Warszawa – jakie korzyści niesie dla przyszłych Mam?
Test NIFTY Warszawa – bezpieczny test prenatalny z krwi
Test NIFTY Warszawa – wskazania i przeciwwskazania
Test NIFTY Warszawa – wynik i cena NIFTY pro

Test NIFTY Warszawa – jakie korzyści niesie dla przyszłych Mam?

Wykonanie testu NIFTY niesie ze sobą wiele korzyści dla przyszłych mam. Wynik testu NIFTY pozwoli odzyskać spokój w ciąży i sprawdzić na wczesnym etapie ciąży zdrowie swojego nienarodzonego maluszka. Bezpieczeństwo jest kolejną zaletą, dla której wybierany jest test NIFTY. Oprócz tego badanie NIFTY pro ma wysoką czułość dla zespołu Downa, ponad 99%. Test NIFTY Warszawa zapewni także szybki wynik, już do około 6 dni.

Test NIFTY Warszawa – bezpieczny test prenatalny z krwi

Test NIFTY Warszawa jest badaniem nieinwazyjnym. Próbką do badania jest jedynie krew przyszłej mamy. Dlatego test jest w 100% bezpieczny, zarówno dla mamy oraz płodu. Na rynku dostępne są różne testy prenatalne z krwi, jednak NIFTY pro jest jednym z badań o szerszym zakresie. Badanie jest także wiarygodne, ze względu na dużą ilość wykonanych testów na całym świecie.

Test NIFTY Warszawa – wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniami do testu NIFTY jest m.in. wiek przyszłej mamy – ciąża po 35 roku życia. W tej grupie wiekowej rośnie ryzyko wystąpienia trisomii. Kobiet z historią genetyczną w rodzinie, jeżeli w rodzinie występowały choroby genetyczne, test NIFTY może pomóc w wykryciu ewentualnych problemów. Kobiet z nieprawidłowymi wynikami wcześniejszych badań prenatalnych: test NIFTY może dostarczyć bardziej precyzyjnych informacji. Przeciwwskazaniem do wykonania NIFTY jest ciąża trojacza oraz z większą ilością płodów.

Test NIFTY Warszawa – wynik i cena NIFTY Pro

Wyniki testu NIFTY są zazwyczaj dostępne w ciągu 5-6 dni od pobrania próbki krwi. Raport z wynikami zawiera szczegółowe informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości genetycznych. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, przyszli rodzice mogą skonsultować się z genetykiem w celu omówienia dalszych kroków. Cena testu NIFTY w Warszawie zazwyczaj wynosi od 2000 do 3000 złotych, w zależności od laboratorium i zakresu testu. Wersja testu NIFTY pro, która oferuje dodatkowe analizy, takie jak wykrywanie mikrodelecji, może być nieco droższa. Test NIFTY to nowoczesne, bezpieczne i precyzyjne badanie prenatalne dostępne dla przyszłych mam w Warszawie. Dzięki swojej wysokiej dokładności i szerokiemu zakresowi analiz, test NIFTY pozwala na wczesne wykrycie nieprawidłowości genetycznych, zapewniając spokój i pewność co do zdrowia nienarodzonego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin