Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – pewność w najważniejszym okresie Twojego życia. Dlaczego warto wykonać NIFTY?

Test NIFTY Warszawa – pewność w najważniejszym okresie Twojego życia. Dlaczego warto wykonać NIFTY?

Współczesne przesiewowe metody diagnostyczne, takie jak test NIFTY Warszawa umożliwiają przyszłym mamom sprawdzenie stanu zdrowia ich nienarodzonego dziecka. Jeśli jesteś w ciąży i zastanawiasz się nad wykonaniem badania prenatalnego, ten artykuł dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Test NIFTY Warszawa – na czym polega badanie?
Czy test NIFTY Warszawa to badanie wolnego płodowego DNA?
Czy każa przyszła mama może wykonać test NIFTY Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa można wykonać w pierwszym trymestrze ciąży?

Test NIFTY Warszawa – na czym polega badanie?

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, które polega na analizie wolnego płodowego DNA krążącego we krwi przyszłej mamy. Jest to metoda całkowicie bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i Twojego nienarodzonego maluszka. Jej głównym celem jest ocena ryzyka wystąpienia chorób genetycznych u płodu, zgodnie z zakresem badania. Szczególną uwagę warto zwrócić na test NIFTY pro, bada aż 94 choroby genetyczne. Dotyczy to również trzech najczęściej występujących trisomii – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa.

Czy test NIFTY Warszawa to badanie wolnego płodowego DNA?

Tak, test NIFTY Warszawa to właśnie badanie wolnego płodowego DNA. W krwiobiegu przyszłej mamy krąży wolne płodowe DNA. Fragmenty DNA płodu przedostają się tam przez łożysko. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy analizować cffDNA, oceniając potencjalne ryzyko występowania chorób genetycznych.

Czy każda przyszła mama może wykonać test NIFTY Warszawa?

Każda przyszła mama może zdecydować się na test NIFTY w Warszawie. Istnieją jednak pewne wskazania, które mogą skłonić do jego wykonania. Do najczęstszych z nich należy wiek mamy – ciąża po 35 roku życia zwiększa ryzyko wystąpienia nieprawidłowości genetycznych u dziecka. Ponadto, jeśli w rodzinie występowały choroby genetyczne lub miały miejsce w poprzednich ciążach, warto rozważyć wykonanie testu.

Czy test NIFTY Warszawa można wykonać w pierwszym trymestrze ciąży?

Tak, to jedna z największych zalet tego testu. Test NIFTY pro Warszawa można wykonać już od 10 tygodnia ciąży, co daje przyszłym rodzicom wczesne informacje na temat zdrowia ich dziecka. Test NIFTY pro bada 94 choroby genetyczne – w tym 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. W cenie badania zawarte jest również ubezpieczenie wyniku. To jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin