Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT – ile kosztuje i co zawiera cena badania?

Test NIPT – ile kosztuje i co zawiera cena badania?

Co zawiera cena testu NIPT, Czy cena testu NIPT wpływa na szybsze otrzymanie wyniku, Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIPT, Cena testu NIPT na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, chce, aby dziecko urodziło się zdrowe. W ciągu 9-miesięcznego oczekiwania na przyjście maleństwa na świat często pojawiają się wątpliwości, czy prawidłowo się rozwija i wszystko jest z nim w porządku. Aby pozbyć się niepewności, warto przeprowadzić test NIPT. Czy to duży wydatek?

Co zawiera cena testu NIPT?
Czy cena testu NIPT wpływa na szybsze otrzymanie wyniku?
Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIPT?
Cena testu NIPT na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Co zawiera cena testu NIPT?

Test NIPT jest nowoczesnym badaniem genetycznym polegającym na analizie materiału genetycznego dziecka (cffDNA), który izoluje się z krwi przyszłej mamy. Pierwszym tego typu badaniem, jakie pojawiło się w Polsce, był test NIFTY, który wciąż jest najczęściej wybierany przez ciężarne kobiety. Koszt jego wykonania to 2397 zł. Co zawiera cena testu NIPT? Obejmuje ona zarówno pobranie próbki (w wybranej placówce lub w domu), przeprowadzenie analizy genetycznej i wydanie pewnego wyniku. W przypadku testu NIFTY wyniki są ubezpieczone w cenie badania i jest to jedyny NIPT z ubezpieczeniem na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego. Cena testu NIFTY zawiera także pobranie krwi do badania w domu lub w placówce medycznej. Punkty pobrań do testu NIFTY gdzie zrobić można badanie są udostępnione na naszej stronie:b adanienifty.pl/gdzie-wykonac-test-nifty-pro/autoryzowane-placowki.

Czy cena testu NIPT wpływa na szybsze otrzymanie wyniku?

Często przyszłe mamy zastanawiają się, czy cena testu NIPT wpływa na szybsze otrzymanie wyniku? Kobiety, które wybiorą badanie NIFTY, otrzymują wynik maksymalnie po upływie 10 dni roboczych. Nie trzeba zbyt długo czekać, aby przekonać się, czy dziecko jest zdrowe. Warto zdecydować się na test NIPT – cena, jaką trzeba za niego zapłacić, nie powinna wydawać się wygórowana, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że pozwala wyeliminować stres związany z niewiedzą na temat stanu zdrowia dziecka.

Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIPT?

Płatność za badanie NIFTY zwykle jest podzielona na trzy części, a pierwszą z nich jest zaliczka w wysokości 200 zł. Czy zadatek jest obowiązkowy do testu NIPT? Jak się okazuje, wpłacenie go jest konieczne. W ten sposób potwierdzamy rezerwację terminu pobrania próbki.

Cena testu NIPT na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych

Jak wygląda cena testu NIPT na tle innych nieinwazyjnych testów prenatalnych? Początkowo wiele przyszłych mam uważa, że jest ona wysoka, ale trzeba pamiętać, że badanie NIFTY jest jedynym takim badaniem z ubezpieczeniem. Ponadto ma ono bardzo szeroki zakres, a więc wykrywa nie tylko podstawowe aberracje chromosomalne, ale także wiele innych chorób (łącznie aż 94). W przypadku testu NIFTY cena zawiera także pobranie próbki w domu lub w placówce medycznej.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin