Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Wiarygodność testu NIFTY

Wiarygodność testu NIFTY

Pewność testu NIFTY to kwestia nurtująca wielu przyszłych rodziców. Badanie zapewnia wiarygodny wynik, dostępny już w 10 dni roboczych. Badania NIPT są nieinwazyjne, dlatego warto wykonywać je jako formę bezpiecznej diagnostyki, która nie wiąże się z dodatkowym stresem. Badanie mówi wiele o zdrowiu dziecka, a także pozwala na ustalenie płci genetycznej.

Jaka jest wiarygodność testu NIFTY w ciąży bliźniaczej?
Co oznacza niskie ryzyko aneuploidii u płodu w kontekście wyniku testu NIFTY?
Czy warto wykonać test NIFTY w ciąży bliźniaczej?
Jakie korzyści niesie zrobienie badania NIFTY po 24 tygodniu ciąży?

Jaka jest wiarygodność testu NIFTY w ciąży bliźniaczej?

Test NIFTY wynik jest tak samo wiarygodny w ciąży bliźniaczej, jak i w pojedynczej. Co ważne, wynik dotyczy nie poszczególnych dzieci, ale całej ciąży. W przypadku ciąży mnogiej ryzyko występowania chorób genetycznych określane jest jako niskie lub wysokie, prawdopodobieństwo występowania danej wady jest bowiem możliwe do określenia tylko w przypadku ciąży pojedynczej.

Co oznacza niskie ryzyko aneuploidii u płodu w kontekście wyniku testu NIFTY?

Niskie ryzyko aneuploidii u płodu to inaczej niskie ryzyko występowania zaburzeń w budowie czy ilości chromosomów w DNA dziecka. Jest to bardzo dobra informacja świadcząca o tym, że ryzyko wystąpienia choroby jest niskie, a tym samym przyszli rodzice mogą spokojnie czekać na rozwiązanie.

Czy warto wykonać test NIFTY w ciąży bliźniaczej?

Pewność testy NIFTY jest taka sama w przypadku bliźniąt, dlatego warto wykonać badanie. W ten sposób kobieta może sprawdzić, czy jej dzieci są zdrowe, czy może istnieje zwiększone ryzyko choroby i wówczas wskazana jest dalsza diagnostyka. Badanie NIFTY w ciąży bliźniaczej powie wiele o stanie zdrowia dzieci, z tym że nie da się „rozbić” wyniku na każdego maluszka z osobna.

Jakie korzyści niesie zrobienie badania NIFTY po 24 tygodniu ciąży?

Badanie NIFTY po 24 tygodniu jest wykonywane, chociaż zaleca się je wykonać wcześniej. Późna diagnostyka może uspokoić przyszłych rodziców, jeśli wykonywane do tej pory badania nie są jednoznaczne lub wskazują nieprawidłowości. Test NIFTY może potwierdzić lub wykluczyć chorobę. W ten sposób można pozbyć się niepewności, cieszyć się ze zdrowia dziecka lub przygotować się do możliwości urodzenia chorego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin