Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to NIFTY? Nowoczesne badanie prenatalne dla przyszłych mam

Co to NIFTY? Nowoczesne badanie prenatalne dla przyszłych mam

Mamy troszczą się o zdrowie swojego dziecka. Dotyczy to również przyszłych mam, które chcą sprawdzić zdrowie nienarodzonego dziecka – jeszcze przed urodzeniem. Obecnie dostępne na rynku badania prenatalne oferują przyszłym mamom nieinwazyjne oraz wiarygodne metody. Jednym z takich badań jest test NIFTY. Badanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych rodziców.

Co to NIFTY i badanie NIFTY pro?
Test NIFTY pro jako najszersze badanie prenatalne
Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i NIFTY pro?
Czy test NIFTY jest również badaniem w ciąży na zespół Downa?

Co to NIFTY i badanie NIFTY pro?

Co to NIFTY? NIFTY to nowoczesne badanie prenatalne, które wykonuje się z krwi przyszłej mamy. Jego głównym zadaniem jest analiza wolnego płodowego DNA (cffDNA), które krąży we krwi kobiety w ciąży. Jest to badanie nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy oraz  nienarodzonego dziecka. NIFTY pro to rozszerzona wersja tego testu, która obejmuje jeszcze szerszy zakres badanych chorób genetycznych oraz ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego w cenie. To jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem.

Test NIFTY pro jako najszersze badanie prenatalne

Test NIFTY pro to najszersze dostępne badanie prenatalne, analizujące aż 94 choroby genetyczne. W zakresie tego testu mieści się sprawdzenie 6 trisomii, 4 chorób dotyczących nieprawidłowości chromosomów płci oraz 84 mikrodelecji/mikroduplikacji. Co więcej, przyszli rodzice mogą dowiedzieć się o płci dziecka na życzenie. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla tych. Dzięki NIFTY pro można ocenić ryzyko wystąpienia tych chorób genetycznych u płodu.

Ile kosztuje test NIFTY Warszawa i NIFTY pro?

Test NIFTY Warszawa kosztuje około 2300 zł, natomiast jego rozszerzona wersja – NIFTY pro to wydatek około 2400 zł. Biorąc pod uwagę zakres analizy oraz dodatkowe ubezpieczenie wyniku, jest to inwestycja w pewność i spokój przyszłych mam. Warto więc zastanowić się nad wykonaniem rozszerzonej wersji badania, ponieważ różnica w cenie testu NIFTY nie jest duża.

Czy test NIFTY jest również badaniem w ciąży na zespół Downa?

Tak, test NIFTY to również badanie na zespół Downa w ciąży. Dzięki analizie wolnego płodowego DNA możliwa jest ocena ryzyka wystąpienia trisomii 21. oraz wielu innych chorób genetycznych. Badanie NIFTY pro jest najbardziej kompleksowych testem prenatalnych z krwi dostępnym dla przyszłych mam. Warto rozważyć tę inwestycję w zdrowie i spokój.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin