Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach?

Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach?

Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach

Jedno z częstych pytań, które otrzymujemy, dotyczy tego, czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach. Pacjentki dopytują także, czy wykonywanie badania w Chinach w obecnej sytuacji epidemii wiąże się z ograniczeniami i czy jest bezpieczne. Odpowiadamy na te pytania!

Spis treści:

  1. Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach?
  2. Czy wykonywanie badania NIFTY pro w Chinach w obecnej sytuacji epidemii jest bezpieczne?

Czy testy NIFTY pro są wykonywane w Chinach?

Oryginalny test NIFTY pro z ubezpieczeniem wyniku jest wykonywany w laboratorium BGI w Hongkongu w Chinach. Właśnie to laboratorium opracowało całą metodologię tego badania.

Przez jakiś czas w Polsce był wykonywany test NIFTY na licencji BGI jednak posiadał on mniejszy zakres badania niż NIFTY pro, a pacjentki wykonujące to badanie nie były objęte ubezpieczeniem na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego.

transport próbki laboratorium BGI

Test NIFTY pro będący jednocześnie najszerszym testem NIFTY jest wykonywany wyłącznie w Hongkongu jednak co warto podkreślić – pacjentki mimo to otrzymują wynik badania często szybciej niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych badań wykonywanych w Polsce.

Zaletą przeprowadzania badania bezpośrednio przez BGI jest duża pewność wyniku. To laboratorium wykonało najwięcej badań, ma dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów i możliwość przeprowadzenia bardzo szerokich badań walidacyjnych potwierdzających skuteczność testu NIFTY. Takiej możliwości nie ma żaden europejski ośrodek. Tylko pacjentki wykonujące oryginalny test NIFTY pro mają też możliwość skorzystania z ubezpieczenia.

Czy wykonywanie badania NIFTY pro w Chinach w obecnej sytuacji epidemii jest bezpieczne?

Czy wykonywanie badania NIFTY pro w Chinach w obecnej sytuacji jest bezpieczne?

Tak, badanie jest bezpieczne i wykonywane jest bez żadnych ograniczeń, a wyniki wydawane są terminowo.

Pobrane próbki docierają do laboratorium BGI w ciągu 1-2 dni roboczych specjalną przesyłką medyczną cargo i badanie odbywa się na bez ograniczeń. Transport cargo działa normalnie (ograniczenia dotyczą lotów pasażerskich).

Dowiedz się więcej: Transport próbek do laboratorium BGI

Bezpieczeństwo naszych pacjentek i pracowników jest dla nas priorytetem. Nieustannie monitorujemy sytuację i nasze działania opieramy na aktualnych zaleceniach. Aby zadbać o bezpieczeństwo, umożliwiamy pobranie krwi do badania NIFTY pro w warunkach domowych (bez wizyty w przychodni). Wizyty domowe organizujemy w całej Polsce w cenie badania, a wynik badania jest do pobrania on-line. Sprawdź: test NIFTY gdzie zrobić

Dowiedz się więcej: Jak dbamy o bezpieczeństwo i chronimy przed koronawirusem

 

test nifty pro w domu

Wróć do: Częste pytania o test NIFTY pro

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zrób test NIFTY pro w domu z wynikiem ONLINE

x
Opinie klientów
4.93 / 5.00 137 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz, tel. 533 090 626