Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy referencje pacjentek powinny mieć wpływ na wybór badania NIFTY?

Czy referencje pacjentek powinny mieć wpływ na wybór badania NIFTY?

Badania prenatalne nieinwazyjne to nowoczesne osiągnięcia medycyny, które dają wysoką skuteczność badania i jednocześnie są całkowicie bezpieczne dla matki i dziecka. Co ważne, mogą stanowić uzupełnienie diagnostyki, jeśli USG czy inne badania wskazują na nieprawidłowości.

Co o teście NIFTY Pro mówią lekarze specjaliści?
Referencje i opinie o teście NIFTY Pro – gdzie szukać wiarygodnych opinii
Referencje testu NIFTY Pro a ich wpływ na zakup badania
Cena testu NIFTY pro – czy zależy od referencji? 

Co o teście NIFTY Pro mówią lekarze specjaliści?

Test NIFTY opinie są bardzo dobre – badanie to jest rekomendowane przez lekarzy ginekologów w kraju, jak i za granicą. Badanie NIFTY pro daje wysoce wiarygodny wynik i jest w stanie wykryć choroby genetyczne, których nie można zauważyć np. w badaniu USG. Każdy lekarz zaleci ten rodzaj badania, jeśli tylko jest ono w zasięgu możliwości rodziców.

Referencje i opinie o teście NIFTY Pro – gdzie szukać wiarygodnych opinii

Wiarygodne opinie na temat testu NIFTY i NIFTY Pro można znaleźć w internecie – są tysiące młodych mam, które zdecydowały się na wykonanie badania i udzielają swojej opinii. Można również popytać wśród rodziny i znajomych, którzy skorzystali z badania. Porad dotyczących skuteczności i zakresu badania można szukać w laboratoriach genetycznych, które wykonują badanie.

Referencje testu NIFTY Pro a ich wpływ na zakup badania

Referencje wystawione przez inne osoby z pewnością są pomocne, jednak nie powinny być głównym czynnikiem wpływającym na zakup badania. Jeśli ktoś bliski stwierdzi, że nie warto wykonać tego badania, a lekarz zaleca NIFTY to nie można się nawet zastanawiać – w końcu chodzi o dobro dziecka. Warto zauważyć, że większość opinii dotycząca testu NIFTY jest bardzo dobra, a dodatkowym zabezpieczeniem dla pacjentki jest wersja Pro testu NIFTY z ubezpieczeniem wyniku.

Cena testu NIFTY pro – czy zależy od referencji?

Cena testu NIFTY Pro jest ustalana przez laboratoria zajmujące się tym badaniem, żadnego wpływu na ostateczne koszty nie mają referencje wystawione przez pacjentki. Wahania cen zwykle są niewielkie – takie badanie NIFTY kosztuje około 2400-2500 złotych i jak wszystkie testy NIPT, nie jest refundowane. Cena badania zależy nie od opinii, a od sprzętu i personelu, których angażuje się do badania genetycznego.

Sprawdź, gdzie wykonasz test NIFTY pro:

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin