Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Ile kosztuje test NIFTY Warszawa, czy jest na NFZ?

Ile kosztuje test NIFTY Warszawa, czy jest na NFZ?

Ciąża to okres, który wzbudza wiele emocji – od radości po niepokój. Test NIFTY Warszawa to badanie prenatalne, które jest nieinwazyjne i bezpieczne dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka. Może dostarczyć nam cennych informacji dotyczących zdrowia naszego dziecka jeszcze na etapie ciąży. Czy test NIFTY jest na NFZ? Jaki zakres badania ma NIFTY pro? Gdzie zrobić test NIFTY?

Test NIFTY Warszawa, czy jest na NFZ?
Test NIFTY Warszawa – zakres testu NIFTY pro
Test NIFTY Warszawa – cena i ubezpieczenie NIFTY pro
Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić?

Test NIFTY Warszawa, czy jest na NFZ?

Na ten moment testy NIPT nie są refundowane w ramach NFZ. W związku z tym test NIFTY Warszawa można wykonać jedynie prywatnie. Warto jednak zainwestować w badanie NIFTY. Jest to test prenatalny z krwi, jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcja.

Test NIFTY Warszawa – zakres testu NIFTY pro

NIFTY pro jest jednym z najbardziej zaawansowanych testów NIPT dostępnych na rynku. Zakres testu NIFTY pro Warszawa to badanie aż 94 chorób genetycznych. Sprawdza 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami liczby chromosomów, 84 mikrodelecje/mikroduplikacje oraz ustalenia przypadkowe. Warto skorzystać z szerokiego NIPT jakim jest NIFTY pro. Analizowane jest wolne płodowe DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy. Badanie jest w pełni bezpieczne.

Test NIFTY Warszawa – cena i ubezpieczenie NIFTY pro

Test NIFTY Warszawa cena to około 2300 zł. NIFTY pro kosztuje ok. 2400 zł, w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny NIPT na runku z ubezpieczeniem. Cena testu NIFTY może różnić się od laboratorium. Wybierzmy placówkę z dobrymi opiniami oraz certyfikatami.

Test NIFTY Warszawa – gdzie zrobić?

Test NIFTY Warszawa można zlecić na terenie całej Polski. Wiele placówek korzysta z usług pielęgniarki mobilnej – pobranie próbki może wtedy odbyć się w domu pacjentki. Można oczywiście również udać się na miejsce do placówki. W Warszawie test NIFTY pro możesz wykonać m.in. ul. Wrocławska 21a/7, ul. Kobielskiej 23. NIFTY to nieocenione narzędzie dla przyszłych rodziców, które zapewnia cenne informacje o zdrowiu ich nienarodzonego dziecka. Dzięki testowi NIFTY pro możesz uzyskać najbardziej kompleksowy obraz genetyki Twojego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin