Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Jakie są możliwości badania wolnego płodowego DNA?

Jakie są możliwości badania wolnego płodowego DNA?

Przyszłe mamy zastanawiają się, czy mogą w sposób bezpieczny sprawdzić zdrowie dziecka jeszcze przed narodzinami. Badania wolnego płodowego DNA to testy, które wykonuje się jedynie z krwi mamy. Nie ma więc ryzyka dla mamy i maluszka. Jakie możliwości oferuje jeden z najszerszych testów prenatalnych – test NIFTY Pro? Warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi badań wolnego płodowego DNA.

Jakie są najszersze badania wolnego płodowego DNA?
Czy badania wolnego płodowego DNA można wykonać w domu?
Czy badanie cffDNA jest bezpieczne?
Ile kosztują badania wolnego płodowego DNA w Polsce?

Jakie są najszersze badania wolnego płodowego DNA?

Badania wolnego płodowego DNA to wiele różnych testów. Na rynku dostępne jest także badanie NIFTY pro. To obecnie jeden z najszerszych dostępnych testów NIPT, badających wolne płodowe DNA. Test oferuje kompleksową analizę, aż 94 różnych chorób genetycznych, w tym 6 trisomii, 4 chorób związanych z nieprawidłowościami liczby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje i mikroduplikacje.

Czy badania wolnego płodowego DNA można wykonać w domu?

Tak, istnieje możliwość wykonania badania wolnego płodowego DNA również w domu. Laboratoria oferują usługi pielęgniarki mobilnej, która może pobrać próbkę krwi bezpośrednio w domu przyszłej mamy. Choć ta opcja może wiązać się z dodatkowym kosztem, zapewnia ona komfort i bezstresowe warunki, szczególnie ważne dla kobiet w ciąży.

Czy badanie cffDNA jest bezpieczne?

Badanie wolnego płodowego DNA, w tym test NIFTY pro – jest w pełni bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla nienarodzonego dziecka. Badanie polega na pobraniu próbki krwi mamy, co eliminuje ryzyko występujące przy inwazyjnych badaniach prenatalnych, jak amniopunkcja. Badania wolnego płodowego DNA są polecane przez mamy, właśnie dzięki temu.

Ile kosztują badania wolnego płodowego DNA w Polsce?

Cena badania wolnego płodowego DNA będzie różniła się, ponieważ każdy test ma inny zakres oraz dodatkowe udogodnienia. Kosz badania w każdym laboratorium również może być inny. Cena testu NIFTY Pro w Polsce wynosi około 2300 zł, jednak może ona nieznacznie różnić się w zależności od wybranej placówki. W cenie badania zawarte jest ubezpieczenie wyniku, sprawdzenie płci dziecka oraz pobranie próbki na miejscu, w placówce.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin