Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Najlepszy prenatalny test NIPT- test NIFTY

Najlepszy prenatalny test NIPT- test NIFTY

Test NIFTY, a inne testy z wolnegoDNA płodowego - co go wyróżni, Konieczność ponownego pobrania próbki do testu NIFTY - kiedy jest wskazana, Pewność wyniku testu NIFTY, a procent cffDNA w próbce,Testy NIPT a test NIFTY - jakie są różnice

Stan błogosławiony to dla wielu przyszłych mam cud, przepełniony szczęściem i całkowite spełnienie się jako kobieta. Okres ciąży to także czas obaw – czy moje dziecko będzie zdrowe? Czy zalecane badania wykryją chorobę i w porę uda mi się ją wyleczyć? Jaką mam pewność, że lekarz mówi mi o wszystkim? W gabinety lekarskie przepełnione są stertą ulotek przeróżnych badań, które ciężarna może wykonać aby dowiedzieć się, czy dziecko urodzi się w pełni zdrowe. Które badanie prenatalne wybrać? Testy NIPT to nowoczesna nieinwazyjna metoda wykrywania najczęściej występujących chorób genetycznych z wolnegoDNA płodowego.

• Test NIFTY, a inne testy z wolnego DNA płodowego – co go wyróżni?
• Konieczność ponownego pobrania próbki do testu NIFTY – kiedy jest wskazana?
• Pewność wyniku testu NIFTY, a procent cffDNA w próbce
• Testy NIPT a test NIFTY – jakie są różnice?

Test NIFTY, a inne testy z wolnegoDNA płodowego – co go wyróżni?

Test NIFTY jest badaniem zupełnie bezpiecznym. Wykorzystywane jest pływające w krwi matki wolneDNA nienarodzonego dziecka. W tym celu pobiera się próbkę krwi z żyły odłokciowej. Przesłana próbka do laboratorium może powiedzieć o ewentualnym wystąpieniu najbardziej znanych chorób genetycznych takich jak: zespół Downa, zespół Patau, zespół Edwardsa, trisomie chromosomów 9, 16, 22 oraz osiemdziesiąt cztery mikrodelecje i mikroduplikacje, łącznie 94 anomalie. Wynik badania wydawany jest po 10 dniach od daty dostarczenia krwi. Porównując inne testy NIPT warto podkreślić, że NIFTY to jedyny na rynku posiadający ubezpieczenie wyniku, dzięki któremu w przypadku dodatniego testu, rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie dalszych badań diagnostycznych. Czułość metody jest na poziomie powyżej 99%.

Konieczność ponownego pobrania próbki do testu NIFTY – kiedy jest wskazana?

W przypadku informacji o konieczności powtórnego pobrania próbki krwi, ciężarna nie powinna obawiać się, że coś złego dzieje się z płodem. Przyczyną odrzuconej krwi przez laboratorium mogą być czynniki związane z transportem lub niedokładne określenie wieku ciąży. Kolejne pobranie jest zupełnie bezpłatne.

Pewność wyniku testu NIFTY, a procent cffDNA w próbce.

Wartość minimalna cffDNA (wolneDNA płodowe) wymagane do przeprowadzenia badania to 3,5%. Nie wpływa to na pewność wyniku, a jedynie na możliwość wykonania testu.

Testy NIPT a test NIFTY – jakie są różnice?

Rynek testów NIPT zdecydowanie się rozszerza. Jednak NIFTY to najdłużej obecny na polskim rynku. Zdecydowaną przewagą testu NIFTY jest jego najszerszy panel wykrywanych anomalii genetycznych (aż 94) wśród innych dostępnych. Dodatkowo wyróżnia się możliwością ubezpieczenia wyniku, co daje poczucie bezpieczeństwa przyszłym rodzicom.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin