Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY co to? Musisz to wiedzieć o zaawansowanym badaniu NIPT

Test NIFTY co to? Musisz to wiedzieć o zaawansowanym badaniu NIPT

NIFTY co to? Jest jednym z bardziej zaawansowanych nieinwazyjnych badań prenatalnych (NIPT), stanowi cenne narzędzie diagnostyczne dla przyszłych rodziców. Pozwala na wczesne wykrycie ryzyka potencjalnych nieprawidłowości chromosomowych i genetycznych u dziecka. Test NIFTY dostępny jest w wielu miejscach, w tym w Warszawie. Badanie NIFTY oferuje wysoką wiarygodność wyników i jest dostępny w wersji podstawowej oraz rozszerzonej jako test NIFTY pro. Czym jest test NIFTY? Porównanie z innymi testami NIPT, jego koszty oraz kiedy wykonać.

Co to NIFTY – szeroki test NIPT
Testy NIPT porównanie – wiarygodność wyniku
Gdzie zrobić test NIFTY i jaka jest cena testu NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie?

Co to NIFTY – szeroki test NIPT

Test NIFTY to nieinwazyjne badanie prenatalne, które analizuje wolne DNA płodowe krążące w krwi przyszłej mamy. Skupia się na wykrywaniu ryzyka u płodu trisomii chromosomów takich jak 21 (zespołu Downa), 18 (zespołu Edwardsa) i 13 (zespołu Pataua). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii sekwencjonowania, test NIFTY oferuje jedną z najwyższych dostępnych dokładności. Test NIFTY pro ma szerszy zakres badanych chorób i może sprawdzić płeć dziecka. Jest jednym z szerszych testów NIPT.

Testy NIPT porównanie – wiarygodność wyniku

Testy NIPT porównanie z innymi dostępnymi testami NIPT, można zauważyć, że NIFTY wyróżnia się szczególnie wysoką wiarygodnością wyników. Jest to wynik zastosowania zaawansowanych technologii. Wiarygodność NIFTY potwierdza szeroka walidacja koniczna oraz fakt, że NIFTY wykonano już około 10 000 000 razy. Wiarygodność wyników jest bardzo ważna. Warto więc wybrać dokładne i szerokie badanie prenatalne i odzyskać spokój w ciąży.

Gdzie zrobić test NIFTY i jaka jest cena testu NIFTY pro?

Gdzie zrobić test NIFTY? Test NIFTY Warszawa, Gdańsk, Łódź – w różnych miastach są placówki, które mają w swojej ofercie test NIFTY pro. Cena testu NIFTY to około 2400 zł. Cena innych testów NIPT może być podobna, jednak warto zwrócić uwagę na czułość, dokładność i zakres badań. Test NIFTY Pro może kosztować więcej, z uwagi na szerszy zakres diagnostyczny. Warto skonsultować się z kilkoma ośrodkami, aby porównać oferty i wybrać najlepszą opcję.

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie?

Test NIFTY można wykonać już od 10. tygodnia ciąży. Wykonywanie testu we wczesnym etapie ciąży pozwala odzyskanie spokoju i pewność, co do zdrowia swojego nienarodzonego maluszka. Więc kiedy zrobić test NIFTY? Najlepiej, jak najwcześniej. W 10 tygodniu ciążę stężenie DNA płodu jest odpowiednie do przeprowadzenia badania i uzyskania wiarygodnych wyników.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin