Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY – kilka informacji

Test NIFTY – kilka informacji

Badanie NIFTY jest rodzaje badania prenatalnego pozwalające na stwierdzenie w nieinwazyjny sposób jak rozwija się dziecko jeszcze w łonie matki. W tym badaniu określa się również czy nie występuje jakiekolwiek ryzyko płodu związane z określonymi chorobami. W tym czasie można też precyzyjnie określić płeć dziecka.

Badanie NIFTY – co potrafi wykryć?
Cena NIFTY pro, a zakres badania – jakie są tutaj zalezności?
Test NIFTY – testem bez ryzyka poronienia – od którego tygodnia najlepiej wykonać to badanie?
Czy można negocjować cenę testu NIFTY?

Badanie NIFTY – co potrafi wykryć?

Podczas analizy krwi matki można określić czy u płodu istnieje ryzyko rozwoju dodatkowego, trzeciego chromosomu występującego w parze homologicznej albo utraty jednego chromosomu z tej pary homologicznej. Obie te sytuacje wiążą się z rozwojem chorób genetycznych dziecka. Badanie NIFTY pozwala wykryć ryzyko zespołu Klinefeltera i zespołów mikrodecycyjnych – zespół dr George’a, Angelmana, Pradera-Williego i kociego krzyku.

Cena NIFTY pro, a zakres badania – jakie są tutaj zależności?

NIFTY – cena tego badania i jego zakres mają pewne wspólne zależności. Przede wszystkim badanie NIFTY wymaga zastosowanie jednej z najnowocześniejszych technologii, co wiąże się z ceną. To idealne rozwiązanie dla pacjentek, które boją się badań inwazyjnych. Warto zdecydować się ten rodzaj testu, ponieważ gwarantuje on najszerszy panel badanych nieprawidłowości. Badanie NIFTY pro to jedyne badanie dostępne wraz z ubezpieczeniem. Kiedy wykryje się ewentualną wadę to ubezpieczyciel pokrywa wydatki przeznaczone na diagnostykę prenatalną. Ten test jest niezwykle czuły – wykrywalność wynosi 99,9% badanych wad.

Test NIFTY – testem bez ryzyka poronienia – od którego tygodnia najlepiej wykonać to badanie?

Badanie NIFTY to wczesne badanie przesiewowe. Można je wykonać między 10 a 24. tygodniem ciąży. Nie ma również żadnych przeciwwskazań, aby wykonać ten test w zaawansowanej ciąży.

Czy można negocjować cenę testu NIFTY?

Test NIFTY – cena może okazać się duża dla wielu przyszłych rodziców, jednakże laboratoria zwykle nie biorą pod uwagę możliwości negocjowania cen. Wyjątkiem mogą być przykładowo organizowane promocje przeprowadzenia tego testu. Badanie NIFTY wiąże się z wydatkami, które ponoszą laboratoria. W cenie uwzględniono już opłacenie doświadczonego personelu medycznego, urządzeń medycznych, jak również stosowanych do niego technologii.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin