Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań – jak zadbać o zdrowie maluszka w brzuchu?

Test NIFTY Poznań – jak zadbać o zdrowie maluszka w brzuchu?

Zdrowie i dobro naszego dziecka są dla każdej matki najważniejsze. W związku z tym wiele przyszłych mam rozważa wykonanie testu NIFTY. Na terenie całej Polski znajduje się dużo placówek, w których możemy wykonać badanie. Test NIFTY Poznań, Warszawa czy Gdańsk – w każdym z tych miast oraz wielu innych możemy zlecić wykonanie NIFTY. Co warto wiedzieć o tym badaniu?

Na czym polega test NIFTY Poznań?
Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Poznań?
NIFTY Poznań cena – ile kosztuje test NIFTY pro?
Czy warto zrobić test NIFTY Poznań i dlaczego?

Na czym polega test NIFTY Poznań?

Test NIFTY Poznań to nowoczesne badanie prenatalne, które analizuje wolne płodowe DNA krążące we krwi matki. Badanie to pozwala na wczesne wykrycie ryzyka wystąpienia różnych chorób genetycznych, m.in. zespół Downa, zespół Patau czy Edwardsa. Test NIFTY pro ma najszerszy zakres badanych chorób z obecnie dostępnych nieinwazyjnych testów prenatalnych z krwi. Ten test NIPT jest szeroko dostępny dla przyszłych mam.

Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY Poznań?

Test NIFTY Poznań wykonać można bardzo wcześnie. Badanie dostępne jest od 10 tygodnia ciąży i szczególnie polecany kobietom w ciąży po 35 roku życia. Wiek mamy jest jednym ze wskazań do wykonania badania NIFTY. Innym wskazaniem do testu jest nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych lub przeciwwskazania do wykonania badań prenatalnych inwazyjnych. Warto zastanowić się nad wykonaniem tego genetycznego badania prenatalnego. Jest całkowicie bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy oraz jej nienarodzonego dziecka.

NIFTY Poznań cena – ile kosztuje test NIFTY pro?

Cena testu NIFTY w Poznaniu to około 2300 zł. Za test NIFTY pro zapłacimy około 2400 zł. To rozszerzona wersja NIFTY. Test bada aż 4 choroby genetyczne, w tym trzy najczęściej występujące trisomie. Czułość NIFTY pro dla trisomii 21 to ponad 99%. Dlatego badanie NIFTY pro wykonuje tak wiele przyszłych mam.

Czy warto zrobić test NIFTY Poznań i dlaczego?

Test NIFTY pro Poznań może tak naprawdę wykonać każda przyszła mama martwiąca się o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Wykonanie badania to nie tylko sposób na uzyskanie cennych informacji o zdrowiu dziecka, ale również na zdobycie spokoju. Wyniki testu NIFTY otrzymamy maksymalnie do 10 dni, zwykle to 5-6 dni. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już prawie 10 000 000 razy na całym świecie.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin