Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań – klucz do spokojnej ciąży i pewności zdrowia Twojego dziecka

Test NIFTY Poznań – klucz do spokojnej ciąży i pewności zdrowia Twojego dziecka

Każda przyszła mama pragnie, aby jej dziecko przyszło na świat zdrowe. W dobie nowoczesnej technologii mamy dostęp do badań, które pozwalają ocenić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Przy tym wszystkim badania są nieinwazyjne oraz wiarygodne. Jednym z nich jest test NIFTY Poznań. Dlaczego cieszy się on tak dużym zaufaniem?

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Poznań
Test NIFTY Poznań – najszersze badanie prenatalne
Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Poznań?
Test NIFTY Poznań – wynik badania i cena

Najczęściej wybierany NIPT – test NIFTY Poznań

Wiele przyszłych mam decyduje się na wykonanie testu NIFTY w Poznaniu. Na terenie całej Polski znajduje się dużo placówek, które oferują wykonanie tego badania NIPT. Test NIFTY Poznań umożliwia ocenę ryzyka wystąpienia u dziecka chorób genetycznych. Jego główną zaletą jest nieinwazyjność. Wystarczy zwykłe pobranie krwi, aby uzyskać niezbędne dane do analizy. W badaniu analizie podlega wolne płodowe DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy.

Test NIFTY Poznań – najszersze badanie prenatalne

Test NIFTY pro wyróżnia się na tle innych dostępnych testów NIPT. Zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego w cenie oraz analizuje bardzo szeroki zakres chorób genetycznych. Odpowiada to na potrzeby przyszłych mam, które szukają kompleksowych i pewnych rozwiązań w trosce o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Dlatego warto zastanowić się nad wykonaniem testu NIFTY pro Poznań. Niektóre laboratoria oferują także pobranie próbki w domu.

Jaką czułość i wiarygodność ma test NIFTY Poznań?

Test NIFTY Poznań, a szczególnie NIFTY pro ma bardzo wysoką czułość dla trisomii 21. To ponad 99%. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz to, że na świecie NIFTY wykonano już 10 000 000 razy. Daje to pewność, że wyniki są rzetelne i godne zaufania. Kluczem do wyboru badania jest jego dokładność i wiarygodność.

Test NIFTY Poznań – wynik badania i cena

Test NIFTY Poznań można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. NIFTY dostarcza odpowiedzi w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych, choć wynik testu NIFTY często dostępny jest już w ciągu 5-6 dni. Jeśli chodzi o koszty, test NIFTY cena to około 2300 zł, natomiast za zaawansowany test NIFTY pro przyszłe mamy zapłacą 2400 zł. Wybór testu NIFTY w Poznaniu to inwestycja w pewność i spokój podczas ciąży. Zastanów się i sprawdź zdrowie nienarodzonego dziecka z NIFTY.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin