Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań: nowoczesne badanie prenatalne dla przyszłych mam

Test NIFTY Poznań: nowoczesne badanie prenatalne dla przyszłych mam

Zdrowie naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Martwimy się już wtedy, kiedy jesteśmy w ciąży. Każda kobieta ma do dyspozycji wiele badań prenatalnych z dostępnych na rynku. Polecane są testy prenatalne z krwi. Test NIFTY Poznań jest jednym z takich badań. Należy do grupy testów NIPT, czyli nieinwazyjnych badań prenatalnych o wysokiej czułości. Badanie nie jest refundowane w ramach NFZ, jednak wiele mam je wybiera. Czy badanie zespół Downa w ciąży to NIFTY? Czy analizie podlega cffDNA?

Czy test NIFTY Poznań wykryje zespół Downa?
Czy test NIFTY Poznań – czy analizuje wolne płodowe DNA?
Czy test NIFTY Poznań to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?
Test NIFTY Poznań – dlaczego warto wykonać?

Czy test NIFTY Poznań wykryje zespół Downa?

Tak, test NIFTY Poznań to nowoczesne badanie prenatalne. Pozwala na wykrycie Zespołu Downa jeszcze przed narodzinami dziecka. Szersza wersja testu – NIFTY pro ma bardzo wysoką czułość w przypadku trisomii 21. Ponad 99% – do bardzo dużo i dlatego mamy wybierają właśnie ten test. Cały zakres badania to 94 choroby genetyczne. Szeroka walidacja kliniczna potwierdza wiarygodność testu NIFTY. W Poznaniu badanie można wykonać na miejscu w placówce lub w domu. Próbką jest krew przyszłej mamy.

Czy test NIFTY Poznań – czy analizuje wolne płodowe DNA?

Próbka do badania to krew pobrana od przyszłej mamy. W niej krąży wolne płodowe DNA (w skrócie cffDNA). Poszarpane fragmenty DNA przedostają się przez łożysko. Test NIFTY Poznań jest bardzo czuły i bezpieczny. Nie wymaga żadnych inwazyjnych procedur, jak w przypadku np. amniopunkcji. W spokoju można zlecić wykonanie badania NIFTY nie martwiąc się o ewentualne komplikacje.

Czy test NIFTY Poznań to precyzyjne badanie dla kobiet w ciąży?

Wszystkie testy NIPT są wiarygodne i precyzyjne. Tak naprawdę przyszła mama decyduje o tym, jaki test wybiera. Warto jednak poznać wszystkie możliwości przed podjęciem decyzji. Test NIFTY jest jednym z najbardziej dokładnych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii genetycznych pozwala na wykrycie ryzyka wystąpienia Zespołu Downa oraz dużej ilości innych zaburzeń.

Test NIFTY Poznań – dlaczego warto wykonać?

Decyzja o wykonaniu testu NIFTY to przede wszystkim dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Test NIFTY pro Poznań pozwala na wczesne wykrycie m.in. sześciu częstych trisomii. Test jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka. Mamy decydują się na jego wykonanie, ponieważ w cenie zawarte jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego, badanie ma bardzo szeroki zakres i na życzenie określi płeć dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin