Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Poznań – wskazania, skuteczność, bezpieczeństwo

Test NIFTY Poznań – wskazania, skuteczność, bezpieczeństwo

W obliczu troski o zdrowie nienarodzonego dziecka, przyszłe mamy poszukują najlepszych rozwiązań. Test NIFTY Poznań to badanie prenatalne, które cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych Mam. Badanie można wykonać również na terenie całej Polski. Wiele placówek oferuje wykonanie badania NIFTY. Nieinwazyjność, wszechstronność, szeroki zakres – to tylko kilka z wielu zalet tego testu prenatalnego z krwi.

Test NIFTY Poznań – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Poznań jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Poznań jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Poznań w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Poznań – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Poznań jest zalecany szczególnie kobietom w ciąży po 35 roku życia. Dotyczy to również sytuacji, kiedy w rodzinie występowały choroby genetyczne. Badanie NIFTY można wykonać już od 10. tygodnia ciąży. Jego celem jest wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości, zgodnie z zakresem testu.

Czy test NIFTY Poznań jest skuteczny?

Skuteczność i wiarygodność testu NIFTY potwierdzona jest szeroką walidacją kliniczną. NIFTY wykonano już 10 000 000 razy na całym świecie. Test NIFTY pro ma szerszy zakres badanych chorób niż standardowe badanie NIFTY. NIFTY pro ma również wysoką czułość dla trisomii 21. Jest to ponad 99%. Ze względu na dużą dostępność badania w Polsce, przyszłe mamy mogą wybrać miasto, w którym będzie pobrana próbka do badania. Test NIFTY Poznań, czy Warszawa nie ma to znaczenia. Warto jednak zapoznać się z ofertą laboratorium przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Dlaczego test NIFTY Poznań jest wszechstronny?

Test NIFTY pro bada aż 94 różne choroby genetyczne, w tym trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa, zespół Patau oraz zespół Edwardsa. Test NIFTY pro umożliwia także sprawdzenie płci dziecka na życzenie. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest ubezpieczenie wyniku. Szczególnie zwraca uwagę u ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego. Jest to jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem.

Czy test NIFTY Poznań w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Poznań nie zawiera w cenie ubezpieczenia wyniku. Rozszerzona wersja tego badania ma taką opcję. Dlatego zapoznajmy się z ofertą badania, przed wyborem. Warto dokładnie sprawdzić, czy jest to faktycznie rozszerzona wersja czyli NIFTY pro. Do tego wszystkiego, NIFTY jest nieinwazyjnym testem prenatalnym. Badanie wykonuje się z krwi przyszłej mamy. W niej krążące wolne płodowe DNA podlega analizie.

 

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin