Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Pruszków: prenatalna pewność

Test NIFTY Pruszków: prenatalna pewność

Oczekiwanie na narodziny dziecka wypełnione jest zarówno radością, jak i naturalnymi obawami.  Test NIFTY Pruszków jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym. Dzięki temu badaniu możemy w sposób bezpieczny sprawdzić zdrowie dziecka, jeszcze przed narodzinami. NIFTY cieszy się zaufaniem wielu mam na całym świecie. Badanie wykonano już 10 000 000 razy. Dlaczego test NIFTY jest tak popularny?

Test NIFTY Pruszków – nieinwazyjność
Test NIFTY Pruszków – wiarygodność
Test NIFTY Pruszków – dokładność
Test NIFTY Pruszków – niska cena

Test NIFTY Pruszków – nieinwazyjność

Test NIFTY Pruszków jest jednym z  nowoczesnych badań prenatalnych. Jego główną zaletą jest nieinwazyjność. Przyszłe mamy mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ badanie NIFTY nie niesie ryzyka powikłań, jakie mogą wystąpić przy inwazyjnych badaniach prenatalnych. Do badania potrzebna jest jedynie próbka krwi przyszłej mamy. Badanie NIFTY analizuje wolne płodowe DNA, już od 10 tygodnia ciąży.

Test NIFTY Pruszków – wiarygodność

Wiarygodność testu NIFTY jest wysoka. Potwierdza ją szeroka walidacja kliniczna oraz wykonanie badania 10 mln razy na świecie. Test NIFTY Pruszków oferuje nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również wiarygodność wyników. Czułość badania NIFTY pro dla zespołu Downa wynosi ponad 99%. Wynik testu NIFTY otrzymamy już w 5-10 dni. Oprócz zespołu Downa, test NIFTY pro sprawdza łącznie 94 choroby genetyczne. Jest to jeden z najszerszych testów prenatalnych z krwi.

Test NIFTY Pruszków – dokładność

Dokładność badania NIFTY w Pruszkowie to jeden z kluczowych aspektów, który przyciąga przyszłe mamy. Test ten umożliwia ocenę ryzyka dużej ilości chorób genetycznych, w tym trzech najczęściej występujących trisomii – 21., 18., 13. W teście NIFTY pro, ryzyko otrzymania wyniku fałszywie negatywnego jest znikome. Dzięki temu mniej mam, mających zdrowe dziecko jest kierowanych na amniopunkcję.

Test NIFTY Pruszków – niska cena

Test NIFTY Pruszkówcena NIFTY pro zawiera ubezpieczenie wyniku w trzech rodzajach, pobranie próbki w placówce, a także sprawdzenie płci dziecka, jeżeli rodzice będą mieć takie życzenie. Cena testu NIFTY pro to około 2300 zł. Koszt testu może być inny w różnych laboratoriach. Placówki czasami udostępniają badanie w promocyjnej cenie. Może wtedy kosztować około 2000 zł. NIFTY jest inwestycją w spokój i zdrowie dziecka. Wybierając NIFTY pro, przyszłe mamy stawiają na bezpieczeństwo, dokładność i wiarygodność.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin