Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Warszawa – badanie, które wykonasz w pierwszym trymestrze ciąży

Test NIFTY Warszawa – badanie, które wykonasz w pierwszym trymestrze ciąży

W Warszawie i na terenie całej Polski kobiety w ciąży mają dostęp do testu NIFTY – nowoczesnego badania prenatalnego, które można wykonać już od 10. tygodnia ciąży. Dlaczego warto wykonać test NIFTY Warszawa? Jakie są zalety tego badania? Wynik testu NIFTY przyszłe mamy otrzymają szybko.

Dlaczego test NIFTY Warszawa powinno się wykonać w pierwszym trymestrze ciąży?
Test NIFTY Warszawa – zakres w porównaniu do NIFTY pro
Test NIFTY Warszawa – próbka do badania i czas oczekiwania na wynik
Test NIFTY Warszawa cena badania w różnych placówkach

Dlaczego test NIFTY Warszawa powinno się wykonać w pierwszym trymestrze ciąży?

Warto zastanowić się nad wykonaniem badania prenatalnego już na wczesnym etapie ciąży. W przypadku NIFTY pro, badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Konkretny tydzień ciąży nie jest wyznacznikiem. Badanie można wykonać również później. Jednak należy mieć na uwadze wykonanie dodatkowych badań – jeżeli na wyniku NIFTY będzie takie zalecenie.

Test NIFTY Warszawa – zakres w porównaniu do NIFTY pro

Szerszy zakres badanych chorób genetycznych od standardowej wersji NIFTY ma test NIFTY pro. Badanie to analizuje aż 94 choroby, w tym trzy najczęściej pojawiające się trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Cały zakres testu obejmuje 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje.

Test NIFTY Warszawa – próbka do badania i czas oczekiwania na wynik

Test NIFTY Warszawa opiera się na analizie wolnego płodowego DNA. Próbką do badania jest jedynie krew przyszłej mamy. Badanie prenatalne NIFTY jest bezpiecznie i nieinwazyjne, nie wiąże się z ryzykiem poronienia jak w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcja. Na wynik testu NIFTY będziemy czekać około 5-7 dni.

Test NIFTY Warszawa cena badania w różnych placówkach

Cena testu NIFTY w Warszawie może się różnić w zależności od wybranego laboratorium. Test NIFTY pro jest droższy w porównaniu do standardowej wersji badania, ale ma więcej zalet. Wersja pro bada większą ilość chorób genetycznych, w cenie zawiera ubezpieczenie w trzech typach, sprawdzi płeć dziecka na życzenie. Przy tym wszystkim ma bardzo wysoką dokładność dla zespołu Downa, ponad 99%. Test NIFTY pro Warszawa to cenna opcja dla przyszłych rodziców, którzy chcą mieć pewność co do zdrowia swojego dziecka.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin