Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIFTY Wrocław – wiele możliwości w jednym badaniu prenatalnym

Test NIFTY Wrocław – wiele możliwości w jednym badaniu prenatalnym

Przyszłe mamy mają dostęp do wielu różnych badań prenatalnych w Polsce. Test NIFTY Wrocław jest jednym z nich. To idealna opcja dla tych, którzy szukają bezpiecznego i dokładnego sposobu na sprawdzenie stanu zdrowia swojego nienarodzonego dziecka. Test NIFTY cieszy się zaufaniem przyszłych mam. Z jednej próbki krwi może być ocenione ryzyko chorób genetycznych u płodu.

Czy test NIFTY Wrocław to prosty test z krwi?
Czy test NIFTY Wrocław sprawdzi płeć dziecka na życzenie?
Czy test NIFTY Wrocław to najdokładniejsze badanie prenatalne?
Test NIFTY Wrocław – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Czy test NIFTY Wrocław to prosty test z krwi?

Test NIFTY Wrocław to bezpieczne i nieinwazyjne badanie prenatalne. Wystarczy jedynie prosta próbka krwi od przyszłej mamy, aby przeprowadzić szczegółową analizę genetyczną DNA płodu. W teście analizowane jest wolne płodowe DNA, krążące w krwiobiegu mamy. Jest to duża zaleta, ponieważ nie naraża zarówno mamy, jak i dziecka. Inaczej jest w przypadku inwazyjnych badań prenatalnych np. amniopunkcji. Dlatego mamy decydują się na wykonanie NIFTY.

Czy test NIFTY Wrocław sprawdzi płeć dziecka na życzenie?

Jedną z ciekawych opcji dodatkowych, które oferuje test NIFTY pro, jest możliwość określenia płci dziecka na życzenie. Oprócz tego w cenie testu NIFTY pro zawarte jest także ubezpieczenie wyniku. Bardzo szeroki zakres badanych chorób, bo aż 94 – również zwraca uwagę przyszłych rodziców. Warto wykonać kompleksowe badanie prenatalne, które da nam wiele możliwości, przy wysokiej czułości. Test NIFTY pro Wrocław, dla trisomii 21. ma dokładność ponad 99%. Sprawdzenie zdrowia dziecka już na wczesnym etapie ciąży jest bardzo cenne.

Czy test NIFTY Wrocław to najdokładniejsze badanie prenatalne?

Test NIFTY Wrocław to dokładne badanie prenatalne. Szczególnie NIFTY pro zasługuje na uwagę. Badanie to, ma obecnie najszerszy zakres chorób genetycznych. Wiarygodność testu NIFTY potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz wykonanie badania na całym świecie już 10 000 00 razy. Próbka do badania NIFTY może być pobrana na miejscu w placówce lub w domu pacjentki. Wtedy usługa może być dodatkowo płatna, ponieważ do domu przyszłej mamy uda się pielęgniarka mobilna.

Test NIFTY Wrocław – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Ocena ryzyka chorób genetycznych u dziecka, jeszcze na etapie ciąży jest szczególnie ważna dla przyszłych rodziców. Jeżeli odbywa się to w sposób bezpieczny i z wielką dokładnością, tym bardziej zasługuje na uwagę. Test NIFTY Wrocław można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Wynik testu NIFTY dostępny jest już w 5-10 dni. Wykonanie badania prenatalnego pozwoli przyszłym mamom odzyskać spokój w ciąży. Warto zastanowić się nad wykonaniem badania wolnego płodowego DNA.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin