Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Test NIPT porównanie – NIFTY czy NIFTY pro? Który test wybrać?

Test NIPT porównanie – NIFTY czy NIFTY pro? Który test wybrać?

W ciąży każda chwila jest wyjątkowa, ale wiąże się z nią też naturalny niepokój o zdrowie nienarodzonego dziecka. Na rynku dostępne są różnorodne badania prenatalne, które mają na celu sprawdzenie zdrowia nienarodzonego dziecka. Test NIPT porównanie – sprawdźmy, które badanie wybrać – NIFTY czy NIFTY pro?

Test NIPT porównanie nieinwazyjnych badań prenatalnych – NIFTY i NIFTY pro
Test NIPT porównanie – na czym polega badanie?
Test NIPT porównanie cen i zakresu badań
Test NIPT porównanie – dlaczego przyszłe mamy chętnie wybierają NIPT?

Test NIPT porównanie nieinwazyjnych badań prenatalnych – NIFTY i NIFTY pro

Test NIPT to nieinwazyjne badanie prenatalne, które polega na analizie krwi przyszłej mamy. Dzięki temu możemy nieinwazyjnie ocenić ryzyko wystąpienia różnych chorób genetycznych u płodu. Test NIPT porównanie – wyróżniamy m.in. dwa główne typy testu NIPT: NIFTY i NIFTY pro. Obie wersje są bezpieczne dla matki i dziecka, ale różnią się zakresem analizy oraz ceną.

Test NIPT porównanie – na czym polega badanie?

Test NIPT porównanie – ma czym polega NIPT? Badanie NIPT polega na analizie wolnego płodowego DNA (cffDNA). Krąży ono we krwi przyszłej mamy. Dzięki temu jest to badanie nieinwazyjne i bezpieczne dla przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka. Nie wiążę się z ryzykiem poronienia. Testy określane są również badaniami na zespół Downa w ciąży. Każdy NIPT ma inny zakres badanych chorób. Bardzo szeroki zakres oferuje test NIFTY pro. Oprócz tego oferuje ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego.

Test NIPT porównanie cen i zakresu badań

Test NIPT porównanie cen. Test NIFTY pro kosztuje około 2400 zł. Bada aż 94 choroby genetyczne, w tym 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci oraz 84 mikrodelecji/mikroduplikacji. Wiarygodność testu NIFTY jest wysoka. Potwierdza ją szeroka walidacja kliniczna oraz to, że NIFTY wykonano już na całym świecie około 10 mln razy.

Test NIPT porównanie – dlaczego przyszłe mamy chętnie wybierają NIPT?

Decydując się na badanie NIPT, przyszłe mamy chcą zapewnić sobie spokojną ciążę. Wiele z nich decyduje się na NIFTY pro, przede wszystkim ze względu na wysoką czułość dla trisomii 21., wynoszącą ponad 99%. Bezpieczeństwo, nieinwazyjność oraz wiarygodność wyników to główne czynniki, dla których przyszłe mamy wybierają test NIPT. Wybór odpowiedniego badania prenatalnego to ważna decyzja w życiu każdej przyszłej mamy.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin