Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY Katowice

Bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY Katowice

Test NIFTY Katowice to bezpieczne badanie prenatalne, które wykonuje wiele przyszłych mam. Na szczególną uwagę zasługuje rozszerzona wersja badania – NIFTY pro. Jest to nowoczesne, nieinwazyjne badanie prenatalne, które dostarcza informacji o zdrowiu płodu. Wskazaniem do wykonania NIFTY jest np. ciąża po 35 roku życia.

Test NIFTY Katowice – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Katowice jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Katowice jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Katowice w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Katowice – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Katowice można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Wskazaniem do wykonania badania NIFTY jest wiek przyszłej mamy – ciąża po 35 roku życia. Choroby genetyczne w rodzinie lub poprzednich ciążach czy zły wynik innych badań prenatalnych – to także wskazania do wykonania NIFTY. Test NIFTY można wykonać już na wczesnym etapie ciąży, od 10 tygodnia ciąży.

Czy test NIFTY Katowice jest skuteczny?

Test NIFTY pro Katowice cieszy się wysoką skutecznością. NIFTY pro ma wysoka czułość dla trisomii 21. Jest to aż 99%. Oprócz zespołu Downa, test NIFTY pro bada łącznie 94 choroby genetyczne. Do badania pobierana jest próbka krwi przyszłej mamy. Analizie podlega wolne płodowe DNA. Dzięki temu badanie jest nieinwazyjne i jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia.

Dlaczego test NIFTY Katowice jest wszechstronny?

Oprócz sprawdzania trisomii, test NIFTY w Katowicach analizuje również inne nieprawidłowości. Test NIFTY pro oferuje jeszcze szerszy zakres analiz, niż standardowa wersja badania. To czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych testów prenatalnych z krwi na rynku.

Czy test NIFTY Katowice w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY pro Katowice zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Ubezpieczenie zawarte jest w cenie testu NIFTY pro. Badanie ma również wysoką wiarygodność, która jest potwierdzona szeroką walidacją kliniczną oraz faktem, że NIFTY wykonano na całym świecie już około 10 000 000 razy. Watro wykonać badanie prenatalne, które da nam wiarygodny wynik.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin