Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Cena wykonywania testów NIPT

Cena wykonywania testów NIPT

Od czego zależy cena testu NIPT, Dlaczego tak wiele testów NIPT ma znaczące róznice w cenie, Czy cenę testu NIPT można negocjować przy zakupie badania, Czy cena testu NIPT może uleć zmianie po wpłaceniu zaliczki albo zadatku

NIPT to nowoczesny test, który pozwala na zbadanie wolnego płodowego DNA. Można go wykonywać już od 10 tygodnia ciąży, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie wad genetycznych płodu. Badania są zalecane w szczególności u kobiet po 35 roku życia, które mają za sobą poronienia czy przypadki schorzeń genetycznych w rodzinie.

Od czego zależy cena testu NIPT?
Dlaczego tak wiele testów NIPT ma znaczące róznice w cenie?
Czy cenę testu NIPT można negocjować przy zakupie badania?
Czy cena testu NIPT może uleć zmianie po wpłaceniu zaliczki albo zadatku?

Od czego zależy cena testu NIPT?

Testy NIPT występują w kilku rodzajach, różnią się między sobą zakresem badań, stosowaną techniką diagnostyczną czy ubezpieczeniem wyniku. Najciekawszą opcją wydaje się test NIFTY, który może posiadać ubezpieczenie wyniku w cenie badania NIFTY. Tak naprawdę jednak laboratoria mają różne cenniki i warto popytać o koszt wykonywania badać NIPT.

Dlaczego tak wiele testów NIPT ma znaczące różnice w cenie?

Nie ma jednej, z góry określonej ceny badań NIPT. Każde laboratorium samo ustala sobie cennik na podstawie poniesionych kosztów. Właśnie z tego wynikają różnice w cenie badania. Mogą one być znaczące, wynosząc nawet kilkaset złotych. Takie badania nie należą do najtańszych – dla przykładu za badanie NIFTY należy zapłacić około 2300-2500 złotych. Ta cena jest korzystna biorąc pod uwagę aż 94 choroby, o których informują wyniki testu Nifty.

Czy cenę testu NIPT można negocjować przy zakupie badania?

Bez względu na to, czy jest to test NIFTY a NIFTY PRO, zazwyczaj laboratoria nie biorą pod uwagę możliwości negocjacji cen, chyba że organizują okresowe promocje na wykonywanie testów. Koszty badań są związane z wydatkami ponoszonymi przez laboratoria – jest to związane z opłaceniem personelu medycznego, urządzeń medycznych i stosowanych technologii.

Czy cena testu NIPT może uleć zmianie po wpłaceniu zaliczki albo zadatku?

Żadne renomowane laboratorium genetyczne nie zmienia ceny badania już po wpłaceniu zadatku lub zaliczki. Dotyczy to również ceny testu Nifty. Takie działanie byłoby negatywnie odebrane ze strony klientów i nie świadczy dobrze o wiarygodności placówki. Klienci mają prawo do dochodzenia swoich roszczeń, jeśli dojdzie do takiej sytuacji. Dobrze jest wybierać pozytywnie oceniane laboratoria, które dają pewność odnośnie niezmienności ceny już po wpłacie zaliczki.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin