Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Co to test NIFTY: nowoczesne i bezpieczne badanie prenatalne

Co to test NIFTY: nowoczesne i bezpieczne badanie prenatalne

Co to test NIFTY? To nieinwazyjne badanie prenatalne, które wykonuje się z próbki krwi przyszłej mamy. Analizie podlega wolne płodowe DNA. Badanie jest więc całkowicie bezpieczne i jego wykonanie nie wiąże się z ryzykiem poronienia. Test NIFTY, a szczególnie NIFTY pro jest często wybierany przez przyszłe mamy. Dla wielu kobiet w ciąży, wykonanie badania pozwala na odzyskanie spokoju w ciąży. A co zawiera cena testu NIFTY pro oraz gdzie i jak można się na niego umówić?

Co to NIFTY? Czy test NIFTY to nieinwazyjne badanie?
Co zawiera cena testu NIFTY pro?
Test NIFTY gdzie zrobić i jak się umówić?
Test NIFTY Warszawa – czy próbkę do badania można pobrać w domu?

Co to NIFTY? Czy test NIFTY to nieinwazyjne badanie?

Test NIFTY to nieinwazyjny prenatalny test genetyczny. Jest to badanie prenatalne, które wykorzystuje nowoczesne technologie sekwencjonowania DNA, aby z krwi matki ocenić ryzyko wystąpienia różnych chorób genetycznych, w tym najczęstszych trisomii. Test NIFTY może być przeprowadzony już od 10. tygodnia ciąży, co daje przyszłym rodzicom cenną wiedzę na wczesnym etapie. Takie badanie wolnego DNA płodu da nam szybki i wiarygodny wynik.

Co zawiera cena testu NIFTY pro?

Cena testu NIFTY pro obejmuje sprawdzenie szeregu chorób genetycznych, łącznie aż 94. W cenie testu NIFTY pro możliwe jest także określenie płci dziecka na życzenie, czy ubezpieczenie wyniku. Szczególna uwagę przyciąga ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku NIPT z takim ubezpieczeniem. Placówki oferują także kompleksowe wsparcie podczas umawiania pobrania oraz całego procesu realizacji badania.

Test NIFTY gdzie zrobić i jak się umówić?

Test NIFTY gdzie zrobić? To pytanie zadaje sobie wiele przyszłych mam. W Polsce istnieje dużo placówek, które oferują wykonanie badania NIFTY.  Aby umówić się na badanie, najpierw należy znaleźć placówkę oferującą ten test w swoim rejonie lub innym. Można to zrobić, odwiedzając strony internetowe laboratoriów lub kontaktując się z nimi telefonicznie. Test NIFTY Warszawa, Gdańsk, czy Poznań – na terenie wielu miast w Polsce są miejsca, gdzie możemy zlecić wykonanie badania.

Test NIFTY Warszawa – czy próbkę do badania można pobrać w domu?

W Warszawie, podobnie jak w innych dużych miastach, niektóre placówki oferują usługę mobilnego pobierania próbek krwi do testu NIFTY. Dzięki temu przyszli rodzice mają możliwość wykonania badania komfortowo, we własnym domu, co jest szczególnie wygodne. Warto dopytać, czy usługa nie jest dodatkowo płatna.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin