Test NIFTY za darmo? Czy można bezpłatnie? Przeskocz do treści
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej PolsceAutoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce
testDNA
Ponad 200 punktów pobrań i wizyty w całej polsce
badanienifty.pl Test NIFTY pro – najczęściej zadawane pytania Test NIFTY za darmo? Czy można zrobić bezpłatny test NIFTY pro

Test NIFTY za darmo? Czy można zrobić bezpłatny test NIFTY pro

Wiele kobiet w ciąży zastanawia się, czy można zrobić test NIFTY za darmo. Jest to zrozumiałe, gdyż w przypadku testu NIFTY cena nie należy do najniższych.

Test NIFTY za darmo? Czy można zrobić bezpłatny test NIFTY pro

Czy badania wolnego płodowego DNA (NIPT), do których należy badanie NIFTY pro, są refundowane przez NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia)? Czy płatność za nie można rozłożyć na raty? Sprawdź odpowiedzi na te pytania. 

Spis treści:

  1. Czy można zrobić test NIFTY pro za darmo?
  2. Czy można zrobić test NIFTY pro na NFZ?
  3. Czy za test NIFTY pro można zapłacić w ratach?

Czy można zrobić test NIFTY pro za darmo?

Aktualnie testu NIFTY pro nie można wykonać za darmo, podobnie jak innych badań NIPT opartych na analizie wolnego płodowego DNA, cffDNA.

Warto tu wyjaśnić, z czego wynika cena testu NIFTY pro. Badania wolnego płodowego DNA wymagają zastosowania jednej z najbardziej nowoczesnych technologii. Sama w sobie wiąże się ona z wysokimi kosztami. Jednak tylko jej zastosowanie pozwala na zapewnienie wysokiej czułości wykonanego badania prenatalnego i jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentek, które obawiają się prenatalnych badań inwazyjnych, np. amniopunkcji.

Czy można zrobić test NIFTY pro na NFZ?

W przypadku testu NIFTY pro, podobnie jak innych testów NIPT cena nie podlega refundacji przez NFZ w Polsce. Można je wykonać tylko prywatnie, na własną rękę.

Czy za test NIFTY pro można zapłacić w ratach?

W TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. pacjentki mają możliwość opłacenia testu NIFTY pro w ratach oraz korzystając z odroczonych płatności P24NOW, w których można odłożyć spłatę badania o 54 dni bez dodatkowych kosztów.

P24Now

p24now metoda platnosciPłatności odroczone bezpłatnie do 54 dni lub dogodne raty. Sam decydujesz jak spłacisz.

  • Kup test NIFTY pro teraz i zapłać jak Ci wygodnie.
  • Sam decydujesz jak płacisz zobowiązanie. Możesz wybrać pomiędzy dogodnymi ratami i spłatą do 54 dni od transakcji (bezpłatne odroczenie płatności do 54 dni).
  • Szybka, przyjazna procedura pozyskania limitu do 10 000 zł.

test nifty pro w ratach - Mediraty

Mediraty

Aby skorzystać z rat, wystarczy pozostawić numer kontaktowy, wówczas dział finansowy kontaktuje się zwrotnie aby ustalić zdolność kredytową i zaproponować dogodne rozwiązanie.

tel. 533 090 626

Jesteśmy dostępni pod telefonem 7 dni w tygodniu: pon-pt 7.00-19.00, sb-ndz i święta 9.00-21.00

Dowiedz się więcej:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Najwyższy stopień profesjonalizmu. Do tego bardzo miła, ciepła i rzetelna obsługa, zarówno podczas telefonicznych ustaleń, jak i w laboratorium w czasie pobierania próbki. Czułam się naprawdę świetnie i pod dobrą opieką. Wyniki on-line były już po 6 dniach. Radość i spokój ogromne. Dziękuję i polecam gorąco.”
Magdalena
Po pierwsze szybko! Ze względu na złe wyniki testów ogólnodostępnych i stres z tym zwiazany zdecydowałam się na test NIFTY i zależało mi na czasie. Jednego dnia napisałam maila z zapytaniem i drugiego dnia byłam już umówiona na pobranie krwi. Wyniki, mimo ze miały być w ciągu 10 dni, dostałam już po 7 dniach (5 dniach roboczych). Szybko i solidnie. Do tego przemiła obsługa na każdym etapie świadczenia usługi. I spokój uzyskany po wynikach... bezcenne. Polecam!!!”
Niki
„Jestem bardzo zadowolona z obsługi; informacji udzielonych przez konsultanta infolinii, pobrania krwi (Warszawa) oraz czasu oczekiwania na wynik (był już ósmego dnia roboczego od pobrania). Potwierdzone niskie ryzyko trisomii - z podwójnego testu pappa oraz płci - z usg 🙂 Na pewno teraz jestem spokojniejsza, polecam!”
Kaisa79
„Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie, która miała kiepskie wyniki PAPPA. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalna, miła i pomocna obsługa w punkcie w Katowicach. Na wyniki czekałam krócej, bo 7 dni roboczych.”
Kasia z Mysłowic

Zapraszamy do kontaktu


NIFTY pro

x
Opinie klientów
4.94 / 5.00 157 opinii
Poznaj opinie naszych Pacjentek
x
Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazTel. 533 090 626