Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy test NIFTY Warszawa wykonuje się z krwi przyszłej mamy?

Czy test NIFTY Warszawa wykonuje się z krwi przyszłej mamy?

Badania prenatalne są dla przyszłych mam bardzo ważne. Dla kobiet w ciąży, zdrowie ich nienarodzonego dziecka jest najważniejsze. Dlatego wiele z nich decyduje się na test NIFTY Warszawa, aby uzyskać cenne informacje o zdrowiu dziecka. W tym artykule przeczytasz więcej o NIFTY, na czym polega i jakie ma zalety? W którym tygodniu ciąży można wykonać test?

Czy test NIFTY Warszawa to test prenatalny z krwi?
Jakie choroby sprawdza test NIFTY pro Warszawa?
Czy test NIFTY Warszawa zawiera ubezpieczenie wyniku?
W którym tygodniu ciąży można zrobić test NIFTY Warszawa?

Czy test NIFTY Warszawa to test prenatalny z krwi?

Tak, test NIFTY Warszawa jest testem prenatalnym z krwi. Do badania pobierana jest próbka krwi przyszłej mamy. Analizie podlega wolne płodowe DNA krążące w jej krwi. To sprawia, że badanie jest nieinwazyjne i bezpieczne zarówno dla mamy i dziecka. Nie ma tutaj konieczności podejmowania inwazyjnych procedur, jak w przypadku amniopunkcji. Badanie NIFTY Warszawa ocenia ryzyko chorób genetycznych u płodu już na bardzo wczesnym etapie ciąży.

Jakie choroby sprawdza test NIFTY pro Warszawa?

Aby zrobić test NIFTY Warszawa nie ma konieczności podejmowania inwazyjnych procedur. Szczególnie test NIFTY pro zasługuje na naszą uwagę. Bada 94 choroby genetyczne: 6 trisomii, 84 mikrodelecje/mikroduplikacje, 4 choroby dotyczące nieprawidłowości chromosomów płci. Badanie NIFTY pro Warszawa zawiera również inne dodatkowe opcje, których standardowa wersja NIFTY nie posiada.

Czy test NIFTY Warszawa zawiera ubezpieczenie wyniku?

Ubezpieczenie wyniku w cenie zawiera test NIFTY pro Warszawa. Mamy również możliwość w cenie sprawdzenia płci dziecka, na życzenie. Wynik testu NIFTY otrzymamy do 10 dni, zwykle jest to 5-6 dni. NIFTY pro to jedyny na rynku NIPT z ubezpieczeniem wyniku. Zapoznajmy się dokładnie z ofertą, ponieważ opcji refundacji jest kilka – w zależności od sytuacji. W przypadku ciąży bliźniaczej obejmuje jedynie trzy najczęstsze trisomie – zespół Downa Edwardsa i Patau.

W którym tygodniu ciąży można zrobić test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa wykonamy już od 10 tygodnia ciąży. W tym czasie cffDNA ma odpowiednią wartość do wykonania badania. Nie ma określonej górnej granicy ciąży. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w przypadku uzyskania nieprawidłowego wyniku NIFTY zalecone mogą być dodatkowe badania. Ważne jest, aby zdążyć je wykonać. NIFTY to popularne badanie wśród przyszłych mam. Ze względu na wiele zalet kobiety decydują się na wykonanie NIFTY.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin