Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Czy warto wykonać test NIFTY – jaka jest jego wiarygodność?

Czy warto wykonać test NIFTY – jaka jest jego wiarygodność?

NIFTY test to najnowocześniejsza diagnostyka prenatalna, która jest bezpieczna dla matki i dziecka. Na badanie zdecydowały się już miliony kobiet na całym świecie, co świadczy o najwyższej jakości testu. Test NIFTY pewność jest wysoka, dlatego badanie może być szczególnie polecane w przypadku nieprawidłowości wykrytych w innej diagnostyce prenatalnej. 

Jaka jest skuteczność badania NIFTY jako badania prenatalnego?
Jaka jest wiarygodność NIFTY pro?
Badania genetyczne w ciąży – NIFTY test, w którym tygodniu wykonać?
Czy jest wskazane wykonywanie NIFTY pro po 24 tygodniu ciąży? Jakie to niesie ze sobą korzyści i zagrożenia?

Jaka jest skuteczność badania NIFTY jako badania prenatalnego?

Badanie prenatalne w postaci NIFTY test to wysoka wiarygodność uzyskanego wyniku. Dla przykładu, wynosi ponad 99% dla trisomii 21 – prawdopodobieństwo niewykrycia schorzenia genetycznego jest bardzo niskie i wynosić 0,05%. Test NIFTY pewność to kwestia, o którą przyszli rodzice nie muszą się martwić.

Jaka jest wiarygodność NIFTY PRO?

Test NIFTY wiarygodność w wersji podstawowej, jak i PRO jest taka sama i oscyluje w okolicy 99,9%. W przypadku NIFTY PRO dodatkowym zabezpieczeniem jest ubezpieczenie wyniku, dzięki któremu kobieta może liczyć na odszkodowanie w przypadku tzw. wyniku fałszywie pozytywnego. Ten fakt najlepiej świadczy o wiarygodności badania potwierdzonego ponad 9 000 000 wykonanych badań na całym świecie.

Badania genetyczne w ciąży – NIFTY test, w którym tygodniu wykonać?

NIFTY test można przeprowadzić już od 10 tygodnia ciąży, a więc na bardzo wczesnym etapie. Oprócz sprawdzenia ryzyka występowania 94 różnych schorzeń genetycznych, można zdecydować się również na poznanie płci dziecka. Górną granicą wieku ciążowego, do którego zaleca się wykonywać badanie NIFTY i NIFTY PRO jest 24 tydzień ciąży – można jednak wykonać badanie w bardziej zaawansowanej ciąży.

Czy jest wskazane wykonywanie NIFTY PRO po 24 tygodniu ciąży? Jakie to niesie ze sobą korzyści i zagrożenia?

Zdarzają się przypadki wykonywania badania NIFTY i NIFTY PRO po 24 tygodniu ciąży. Jest to maksymalny czas, do którego można wykonać terminację ciąży (w określonych przypadkach). Nawet jeśli nieprawidłowości zostaną wykryte później, zakończenie ciąży nie będzie możliwe. Badanie można wykonać dla własnej wiedzy i wiele przyszłych matek decyduje się na właśnie taki krok, szczególnie jeśli inne badania prenatalne wskazały nieprawidłowości.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin