Gwarantujemy najniższą cenę NIFTY pro w Twoim mieście. Zadzwoń teraz i umów badanie w niższej cenie. Więcej >>x
badanienifty.pl Gdzie można wykonać badanie NIFTY w Szczecinie?

Gdzie można wykonać badanie NIFTY w Szczecinie?

Badanie NIFTY to nowoczesna analiza cffDNA – dzięki próbce krwi ciężarnej możliwe jest poznanie stanu zdrowia dziecka. Badania NIPT nie mają sobie równych i co ważne, mogą zastąpić diagnostykę inwazyjną. Mogą wykonywać je kobiety w każdym wieku, badania wolnego płodowego DNA zalecane są w szczególności podczas ciąży po 35 roku życia.

Czy warto robić badania NIFTY w Szczecinie?
Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Szczecinie?
Jakie wady wykrywa NIFTY w Szczecinie?
Gdzie w Szczecinie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Czy warto robić badania NIFTY w Szczecinie?

Badanie NIFTY warto wykonywać bez względu na miejsce zamieszkania. Test NIFTY Szczecin to oferta skierowana do osób mieszkających w samym mieście, jak i jego najbliższej okolicy. NIFTY oraz NIFTY PRO zalecane jest dla par, które chcą poznać stan zdrowia dziecka od 10 tygodnia ciąży. Badanie jest bezpieczne, dlatego nie warto zastanawiać się nad jego wykonaniem, szczególnie na wczesnym etapie ciąży.

Jak długo czeka się na wynik testu NIFTY w Szczecinie?

Test NIFTY Szczecin obejmuje taki sam czas oczekiwania na wynik jak badania wykonywane w innym mieście. Standardowo test NIFTY PRO wymaga szczególnej procedury wykonywania badania, dlatego też wynik NIFTY PRO jest dostępny średnio po 6-10 dniach roboczych. Na czas udostępnienia wyników może mieć wpływ wiele czynników, np. ilość wykonywanych w danej chwili zleceń.

Jakie wady wykrywa NIFTY w Szczecinie?

Badanie NIFTY cena obejmuje analizę cffDNA w kierunku wykrycia nawet 94 różnych schorzeń genetycznych, do tego na życzenie rodziców może zostać określona płeć dziecka. Wolne płodowe DNA pozwala na wykrywanie mikrodelecji/mikroduplikacji, aberracji chromosomowych czy nieprawidłowości w liczbie chromosomów.

Gdzie w Szczecinie można robić badanie wolnego płodowego DNA – badanie NIFTY?

Badanie NIFTY warto wykonywać w autoryzowanych placówkach zapewniających najwyższą jakość analiz. W Szczecinie test można wykonać w dwóch autoryzowanych punktach. Na analizę można umówić się telefonicznie lub online. Badanie NIFTY cena obejmuje w autoryzowanych punktach możliwość pobrania materiału od ciężarnej również w warunkach domowych.

Oceń

Mapa

Gdzie wykonać NIFTY pro w testDNA?
Punkty pobrań [CAŁA POLSKA]

Umów wizytę domową
CZĘSTY WYBÓR Pobranie próbki NIFTY pro z dojazdem do domu pacjentki Umów wizytę domową >>

ostrzezenie nifty

Zarezerwuj termin